Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İç Sayfa Tasarımı

byzuzuy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hediyedenizi.com
avansas_com_sali_kampanya_gorseli.jpg

Yorumları Alayım Beyler Bayanlar...:angel:

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk yorum benden olsun. renkler çok canlı ve enerjik güzel olmuş. eline sağlık arkadaşım. sadece yazılan yazıları aynı hizaya alsan, sağdan ve soldan bütünlük içinde olsa. satır sonlarında cümlelerin kimi uzun kimi kısa kalmış ya onları hizalasan daha düzenli olur gibi. bir de ürünün adının yazdığı renk biraz soluk kalmış. ("Samsung ML-1660 Mono Lazer Yazıcı" yazısından bahsediyorum.) hemen altında da kırmızı olunca geride kalmış biraz.bunun dışında pek güzel bir çalışma.

aysegulumse

🌱Yeni Üye🌱
fiyat öncesi ve sonrasındaki ayrımı renk ve punto değişimiyle vurgulayabilirsin.
''yazıcınız'' kelimesi neden büyük harfle başlıyor da diğerleri küçük?
%60 rakamındaki 6 sayısı bilerek mi büyük yapılmış bilmiyorum ama anlamsız olmus. 'TL' kısmı da sorunlu. aksine küçük puntoyla yazmalısın ki fiyat öne çıksın.
küçük renkli dairelerin içindeki resimler dağınık ve göz yoruyor. ya daire büyütülsün beyaz alan açılsın ya da resim küçülsün derim. text aralıkları kesinlikle açılmalı. çok iç içe geçmiş gibi.
pembe-mavi-ve sarı şeritler daha yukarda ve daha ince olmalı. degrade geçiş verirsen kalan boş alan çok göze batmaz.
çok eleştirdim :S eline sağlık.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
kısmen başarılı bir çalışma... renk kombinasyonu ve görsellerin kullanımı başarılı... tek sıkıntı tipografi... emeğinize sağlık...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben de beğendim eline sağlık
yazıcı reklamları ile paralel sade bir çalışma