Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İdol Aydınlatma Logo Çalışması

sekerpare

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tahart.net
Bugün başladım. Kusurlarım varsa göndermeden önce size danışayım dedim :)

78p0f.jpg

Son eklediklerim de bunlar
78q61.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

agas82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. çalışma gayet güzel. fakat solundaki logoyu kullanmasan aydınlatma yazısınıda idol yazıyı geçmiçek şekilde ufaltırsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence oldukça başarılı çalışmalar. 2. çalışma için agas82'ye katılıyorum, 3. çalışmada ise ışık idol yazısını komple kaplamalı veya dışında kalmalı diye düşünüyorum. İçlerinde seçim yapmak gerekirse 2. çalışma diyebilirim ...

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık çok güzel olabilecek bir seyler çıkabiliri biraz daha kendini kas bence

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şekerpare ablacığım, sizin diğer çalışmalarınızı da hatırladığım kadarıyla şöyle genel bir şey söyleyebilirim. Sizde bir ışık var, lakin önünü yine kendiniz kesiyorsunuz. Bir şeyler yapıyorsunuz, sonra yetmez diye düşünüp o yaptığınıza başka şeyler katıyorsunuz. Bu yaptıklarınız çalışmalarınızı kalabalıklaştırıyor, kabalaştırıyor, dolayısıyla çirkinleştiriyor. Grafik tasarım mümkün olduğunca az şeyle derdini anlatabilmektir. Arkadaşların beğenilerinin aksine ilk çizeceğim çalışma burada 2 numara olurdu.
2 numaralı çalışmanın başında kullandığın lamba tek başına yeterli bence. Güzel bir font da seçtin mi üstüne artık başka bir şeye gerek yok. 1 numaralı çalışmada da sadece lamba yeterli. Aydınlatma kelimesini İdaol'le aynı büyüklükte yapman hatalı bence. Öyle uzunca olması da ayrı bir sorun. Diğer yandan bir çok genç arkadaşta olduğu gibi sizde de font seçme problemi var. Fontlarla daha haşır neşir olmanızı tavsiye ederim.
Yazdıklarımı hep olumsuz gibi göründüğü için lütfen yanlış anlamayın. Beni bilenler bilir; her konuya yazmam, ışık gördüğüm arkadaşlara yorum yapan birisiyim. O yüzden bunca senedir 190 mesajım var.
Olacak inşaallah. Yorulmadan usanmadan çalışmaya devam. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:

sekerpare

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tahart.net
Şekerpare ablacığım, sizin diğer çalışmalarınızı da hatırladığım kadarıyla şöyle genel bir şey söyleyebilirim. Sizde bir ışık var, lakin önünü yine kendiniz kesiyorsunuz. Bir şeyler yapıyorsunuz, sonra yetmez diye düşünüp o yaptığınıza başka şeyler katıyorsunuz. Bu yaptıklarınız çalışmalarınızı kalabalıklaştırıyor, kabalaştırıyor, dolayısıyla çirkinleştiriyor. Grafik tasarım mümkün olduğunca az şeyle derdini anlatabilmektir. Arkadaşların beğenilerinin aksine ilk çizeceğim çalışma burada 2 numara olurdu.
2 numaralı çalışmanın başında kullandığın lamba tek başına yeterli bence. Güzel bir font da seçtin mi üstüne artık başka bir şeye gerek yok. 1 numaralı çalışmada da sadece lamba yeterli. Aydınlatma kelimesini İdaol'le aynı büyüklükte yapman hatalı bence. Öyle uzunca olması da ayrı bir sorun. Diğer yandan bir çok genç arkadaşta olduğu gibi sizde de font seçme problemi var. Fontlarla daha haşır neşir olmanızı tavsiye ederim.
Yazdıklarımı hep olumsuz gibi göründüğü için lütfen yanlış anlamayın. Beni bilenler bilir; her konuya yazmam, ışık gördüğüm arkadaşlara yorum yapan birisiyim. O yüzden bunca senedir 190 mesajım var.
Olacak inşaallah. Yorulmadan usanmadan çalışmaya devam. Başarılar dilerim.
Elinize, yüreğinize sağlık. Grafikerler.net nerden nereye getirdi beni. Hep sizin gibi duyarlı rehberler sayesinde. Altın değerinde öğütler vermişsiniz. Daha çok fırın var biliyorum. Ama her seferinde bir adım daha atabiliyorsam sizlerin sayesinde oluyor.
eline sağlık çok güzel olabilecek bir seyler çıkabiliri biraz daha kendini kas bence

Elbette :) Teşekkür ederim..