Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilaç firması hakkında

valentino

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar aranızda daha önce ilaç firmasında grafiker olarak çalışmış/çalışmakta olan yahut bilgisi olan arkadaşlar varmı ? Merak ettiğim şu genel olarak sunulan şartlar maddi ve sosyal anlamda ve iş yoğunluğu açsından nasıldır bilgi verebilirmisiniz ?

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çalıştım açıklıyorum

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende 1,5 yıl çalıstım ve benım calısıtıgım fırma cok ıyıydı ömür boyu calısacaktım ama sehır dısına tasınınca ayrılmak zorunda kaldım altımda araba vardı benzın sorun degıl ozel gunler hep tatıldı ayda 1 cumartesı saat 1 e kadar calısıyorum gerı kalanında cumartesı pazar tatıldı sartları herseyı ıyıydı ama her ılac fırması ıyı degıl ondan sonra baska ılac fırması buldum sartları begenmeyıp gıtmememıstım

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ve ek olarak cok yogun donemın pek olmuyor bazen yerı geliyor 1 ay yok

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
ben çalıştım açıklıyorum

bende 1,5 yıl çalıstım ve benım calısıtıgım fırma cok ıyıydı ömür boyu calısacaktım ama sehır dısına tasınınca ayrılmak zorunda kaldım altımda araba vardı benzın sorun degıl ozel gunler hep tatıldı ayda 1 cumartesı saat 1 e kadar calısıyorum gerı kalanında cumartesı pazar tatıldı sartları herseyı ıyıydı ama her ılac fırması ıyı degıl ondan sonra baska ılac fırması buldum sartları begenmeyıp gıtmememıstım

ve ek olarak cok yogun donemın pek olmuyor bazen yerı geliyor 1 ay yok

photox ; tek bir mesaj altında yazmaya dikkat edelim...

valentino

🏅Acemi Tasarımcı🏅
...

Anladım kardeşim. Ama genel olarak ilaç firmaları imkansal ve sosyal haklar açısından iyi durumda oluyorlar. Peki ne tür işler yapıyordun orada örnekleyebilirmisin neler yaptığını yapman gerektiğini ?

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anladım kardeşim. Ama genel olarak ilaç firmaları imkansal ve sosyal haklar açısından iyi durumda oluyorlar. Peki ne tür işler yapıyordun orada örnekleyebilirmisin neler yaptığını yapman gerektiğini ?

valla eczane görsellerinden tut yani indoor outdoor broşür katalog web sitesi için banner, otelde mümessillere eğitim video slaytları yada ürün tanıtım gibi standlara gorseller yaa ne isteyecekleri hic belli olmuyor ne isterlerse o doğrultuda araştırma yapıp istediklerini yaptım öyle söyleyeyim sana herşeyden biraz bilgi lazım oluyo gözünü korkutacak birşey yok önemli olan sartları calısma saatleri ve parası para ne kadar sen ondan bahset sakın bana bu firma mikrogen deme :D:D

valentino

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla eczane görsellerinden tut yani indoor outdoor broşür katalog web sitesi için banner, otelde mümessillere eğitim video slaytları yada ürün tanıtım gibi standlara gorseller yaa ne isteyecekleri hic belli olmuyor ne isterlerse o doğrultuda araştırma yapıp istediklerini yaptım öyle söyleyeyim sana herşeyden biraz bilgi lazım oluyo gözünü korkutacak birşey yok önemli olan sartları calısma saatleri ve parası para ne kadar sen ondan bahset sakın bana bu firma mikrogen deme :D:D

Hım anlıyorum bir şekilde üstesinden gelebilirm sanırım :) bahsettiklerinin arasında bir tek video hazırlama kısmında takılabilirim biraz fakat çok üstdüzey bişi beklemezlerse orta halli bişiler ayarlayabilirim. Yok hyr mikrogen değil :)

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
video da takılmazsın onuda en kötü movie makerla çözersin kullanımı kolay zaten

valentino

🏅Acemi Tasarımcı🏅
video da takılmazsın onuda en kötü movie makerla çözersin kullanımı kolay zaten

Görüştüm bu herifler şunu bekliyolar en çok dikkat edip istedikleri mevzu şu;

bıçak izli yapılmış ilaç kutu tasarımlarının kapanmış bitmiş halini kısacası perspektif 3d haline getirilmesi.

Ya bide şeyi vurguluyolar o kafama takıldı c.tesi pazar yok 8.30 18.30 diyolar ama çok yoğunuz bazen mesai kalıyoruz c.teside geliyoruz felan filan....

Son düzenleme:

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yogun donemleri oluyordur o zamanlardan bahsederler demekki fuar dönemi oluyor ondan bahsediyorlardır

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu arada yeri nerde bunların sana yakınmı yol verıyorlarmı sartlar nasıl