Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilçe tanıtım afişi

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
bu afişte canımı sıkan basit bir hata oldu simav turkey yazsına efekti yukarı vermişim dikkatimden kaçmış ama yine fazla abes durmadığına inanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine Sağlık. İkisi de güzel yalnız 2. de başlığın olduğu beyaz kısım çok boş kalmış sanki. Belki daha küçük bi alan bırakabilirdin başlık için.

Teşekkürler bizimle paylaştığın için.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazı fontu illahiki bumu olmak zorunda ? Kompozisyon güzel olmuş olabilir ama benim yazı fontundaki seçiminiz hoşuma gitmedi kafi bunun yanında da yazı renginide öne sürebilirim... Arkaya verdiğiniz gölge de okunaklığı bozmuş gibime geldi...

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgili quick,
çok şey anlatmak istersen hiç bir şey anlatamazsın. simav adını simav çayından alır, halılarıyla çok ünlüdür. o zaman genel bir simav manzarası, halı ve simav çayı yeterdi bence. o küçük resimleri biraz azaltsan?.. mesela, kestane için tek, halı için tek, simav çayı için tek resim kullansan? daha az göz yorardı.
sevgiyle...

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
sevgili quick,
çok şey anlatmak istersen hiç bir şey anlatamazsın. simav adını simav çayından alır, halılarıyla çok ünlüdür. o zaman genel bir simav manzarası, halı ve simav çayı yeterdi bence. o küçük resimleri biraz azaltsan?.. mesela, kestane için tek, halı için tek, simav çayı için tek resim kullansan? daha az göz yorardı.
sevgiyle...

ya bazı arkadaşların da yaşadığı sorun budur müşteri nasıl isterse öyle yapılır yapacak fazla birşey yok

Q
Gokhan TEKIN

hocam, aslında bu işi ben yapmadım bu işe çok fazla karışan oldu patron tepemden ayrılmadı o söyledi ben yaptım (teknik olarak) seyirci yapılmakta olan bir işe sonradan gelip müdahale filan edince ortaya çorba gibi bir sonuç çıkıyor bazı kötü resimleri tekrar çıkardım ama yinede kurtaramamışım.

yorumlarınız için çok teşekkürler sayenizde olaylara bakış açım ve grafik tasarımdaki dikkat edeceğim hususları öğreniyorum:)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
sevgili bahtınur,
sevgiyle...

asu hanım ben daha yorum yapmamıştım adımı görünce şaşırdım:D:Dbelgin mi demek istediniz?

ben beğendim işi herşeyi anlatıyor manzara gerçekten;)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Asu hanıom quick demek istemiş galiba :) çünkü çalışmayı quick eklemiş. Olabilir böyle şaşırmalar normaldir.

Çalışmayı ben de beğendim ayrı ca quick çok iyi anlıyorum benim de öyle zamanlarım oluyo iş yaptıracak kişinin gelip başında beklediği. Git de diyemiyorsun ama ben şöyle bir çözüm buldum işlem çok uzun sürecek diyorum isterseniz ben size bitince mail atayım diyorum bazıları anlıyo ve yanımdan gidiyorlar :)

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
quick arkadaşım seni anlıyorum müşteri patronlar işe karışınca ortaya alaksız şeyler çıkıyor bende bir yorum 2. çalışmada yazıya drop shadow verip gölgenin opacity değerini düşürüp yani açık griye yakın olsaydı iyi olacağınınz kanatindeyim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Her şeyden öte kimsenin bahsettmediği iki şey gözüme çaptı:
"2. Çalışma için"
1) Adobe Photoshop taki Bevel and Embos efekt i verilip kenar hatlarını belirlerken tasarlanan ebatın dışına çıkmakta olan yan kısımların alt tarafı tasarımın içinde kalmış.

2) Kullanılan resimde sarı rengini biraz fazla görüyorum. Umarım tasarım çıktısı bu tonda alınmamıştır. Tasarımın güzelliğini resim bozabilir diye düşünüyorum.

Bir de canını sıkan o olaya kafanı takma derim. Hep aşağı verilecek diye bir kural yok :)

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
hocam öncelikle anladığım kadarıyla dalga hareketininin yanındaki az birşey taşmış ondan bahsediyorsunuz; bu iş ofset baskı yapıldı orası giyotinle kesildi o yüzden orda çıkmış olan fazlalık kesildi 3 ml. taşım var şuan bu işte.
sarı renk konusunda birşey diyemem bu işin baskısı çok kaliteli oldu evede birer tane astım :)
yorumlarınız için teşekkürler

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteri ve patron evet bazı zamanlar gereksiz şeyler yaptırıyor. Sizi anlıyorum bu hususta.

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence Fena Deİl

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. çalışma daha güzel olmuş ama logonun animasyon şeklinde olması tasarımda güzel durmamış

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Dikkatimi çeken konu, yıllar boyunca değişik sektörlerdeki tasarımlarda kompozisyonlar uygulamalar değişmesine rağmen. Turistik nitelikli kompozisyonlarda pekde radikal değişiklikler olmadı. Örneğin senin yaptığın tasarım bana öğrencilik yıllarımdaki turizm bakanlığının broşürlerini hatırlattı, geçen gün inceledim yine aynı tarzda şeyler yapılmış, üstüne üstlük bazı bakanlık işi olmayan tasarımlardada bakanlığın kompozisyonları taklit ediliyor. Bu hiç bir özelliği olmayan, şuraya buraya fotoğraf dağıtma kompozisyonundan vazgeçilmeli diyorum ben. Lütfen daha özgün şeyler üretelim.

samirasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kullanılan fotoğraflar çok başarılı olunca sanırım çalışmada bir o kadar başarı kazanmış. Sade ve güzel çalışmalar. Ellerine sağlık.