Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İleri Seviye Google SEO Eğitimi - Ankara - 15-16-17 Temmuz

Shadow777

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrahozturk.com
Eğitimi ben veriyorum arkadaşlar. 2006 yılından bu yana kendimi seo konusunda ciddi anlamda geliştirdim. Şuan Türkiye'de hemen hemen herkesin bildiği firmalara destek veriyorum seo konusunda. Eğitimlerime seo konusunda bilgilenmek ve bu anlamda ciddi paralar kazanmak isteyenleri bekliyorum. SEO ileri de çok daha fazla karşınıza çıkacak bir terimdir. Oldukça önemli hale gelmiştir son yıllarda ve giderek önemi artmaktadır.

9021.jpg

Eğitimin Adı : İleri Seviye Google (Arama Motoru Optimizasyonu) Seo Eğitimi
emrahozturk.com/ileri-seviye-google-seo-egitimi-ankara

Eğitime Kimler Katılmalı : Web Masterlar,Site Yöneticileri,Site Kurmak İsteyenler,İlgisi Olan Herkes

Eğitim Konuşmacısı : EMRAH ÖZTÜRK - emrahozturk.com

Eğitim Süresi : Genel Toplam 9 Saat

Eğitim Tarihi : 15-16-17 TEMMUZ 2011

Eğitim Zamanı : Her Günün 18.00-21.30 Arası

Eğitim Ücreti : 300 TL

Hediye : GOOGLE SEO PROGRAMLARI CD Sİ

Eğitim sonunda katılımcılara Çift Dil ( İngilizce -Türkçe ) eğitim sertifikası verilecektir.Sertifikanın verilmesinin amacı Kişisel Gelişim Dünyası Derneği ve St.Clements Üniversitesi'nin bu eğitimi desteklemesidir.

Ön Kayıt İçin : kisiselgelisim.org.tr/?sayfa=113 - İleri Düzey Google Seo Eğitimi Tel : 0312 231 02 00 Nolu numarayı arayarak ön kayıt yaptırınız.Eğitim katılımı sınırlı sayıdadır.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
EMRAH ÖZTÜRK arkadaşım olur kendisini tanırım. Ve güvenilir birisidir. Google ile ilişkini tüm internet alemi bilir... :)