Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İletişim konulu kitap kapağı çalışması

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
thumb_kitap_kapa_____yar__m-son22_kopya.jpg

oomlet

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok mu küçük ben mi göremiyorum yav?

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel ama bence tek bir hata var o da konuşma balonları birbirine bakmasına ramen adamların dışa dönük durmaları
eline sağlık pro bir çalışma

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
'arixira' arkadaşa katılıyorum ayrıca yerleştirdiğiniz figürler kitabın sırt kısmı ile temas etmiş acaba biraz sağa doğru hareket etse daha mı iyi durur diye düşünüyorum tabi sizin tercihiniz ellerinize emeğinize sağlık

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
'arixira' arkadaşa katılıyorum ayrıca yerleştirdiğiniz figürler kitabın sırt kısmı ile temas etmiş acaba biraz sağa doğru hareket etse daha mı iyi durur diye düşünüyorum tabi sizin tercihiniz ellerinize emeğinize sağlık

Aslında orada ince bir kesim-katlama payı var.Ama sırtın sınırlarını biraz fazla koyu belirttiğim için o ortadan kalmış.Yorumunuza teşekkür ederim.

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çok basit olmuş

Basitten kastınız nedir acaba?
Fazla detay kitapla okuyucu arasındaki ilk etkileşimi bozacağından;sade,anlaşılır ve göze de hitap eden bir çalışma yapmayı istedim.Beyazın sadeliğini,görselin ve metinlerin uyumuyla birleştirmeye çalıştım.Ve ortaya bu çalışma çıktı.Yorumunuza teşekkür ederim.

sanlıreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kitap üzerine kullandığın görsel biraz boş kalmış ve kitabın rengi de iletişime uymamış bence

deluxeland

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Drop Shadow efekti gereksiz ve yersiz kullanılmış ; okunaklılığı düşürerek göz yorucu bir hale getirmiş metinlerinizi.
Kitap kapakları temiz & sade çalışmayı gerektirir. Zira okuyucunun kitap hakkındaki ilk düşüncesinin oluştuğu bakış açısı kapakta biter.

İyi çalışmalar dilerim.

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumunuz için teşekkür ederim.