Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlgi Evi Kartvizit.....

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir anaokuluna...
(kenar boşluklarının farkındayım..!)

797f8135-80ee-46e0-a1be-e20520464d55UNTITLED-4.jpg

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık ben üstteki ikisini çok beğendim özellikle ikincisi çok hoşuma gitti başarılar arkadasım.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
merak ettim ev konsepti varmıydı senmi koyun sağdakiler hoşuma gitti.

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2.sini beğendik biz arkadaşımlaaa
kolay gelsinnn.....

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet ikincisi daha güzel (sağ üst) emeğine sağlık

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
peki neden bu kadar az boşluk bıraktın ?

ahiret sorunuz güzeldi...:D

onlar baskıya giderken hallolmuştur...ben orda farkında olduğumu söylemişim neden dürtüyorsunuz??? tasarıma yorum yaparsanız daha çok sevinirim...

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrik ederim güzel çalışmalar ama bu gibi birkaç çalışmada numaralandırma yapsanız yorum yaparken daha kolay ve anlaşılır yorum yaparız. çalışmalarına gelince numaralandırma olmadığı için tek tek yorum yapamıcam ama sağ üstteki güzel olmuş özellikle adres esprisi başarılarr kolay gelsin

enesduran

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende herkez gibi sağ üstteki diyeceğim. hepsi güzel ama o daha hoş duruyo içlerinde peki hangisi seçildi ?

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrik ederim güzel çalışmalar ama bu gibi birkaç çalışmada numaralandırma yapsanız yorum yaparken daha kolay ve anlaşılır yorum yaparız. çalışmalarına gelince numaralandırma olmadığı için tek tek yorum yapamıcam ama sağ üstteki güzel olmuş özellikle adres esprisi başarılarr kolay gelsin

Teşekkürler....,

bende herkez gibi sağ üstteki diyeceğim. hepsi güzel ama o daha hoş duruyo içlerinde peki hangisi seçildi ?

Hiç biri :) çünkü ben ajansta bi ablama yardım etmek amacıyla yapmıştım.... ve stajerler pek dikkate alınmadığı için.......

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
merak etme bir çokkişi o yollardan geçti.belli bir süre sonra bu şekilde giidnce artık adamdan sayılmaya başlanıyosn o yüzden takma.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
merak etme bir çokkişi o yollardan geçti.belli bir süre sonra bu şekilde giidnce artık adamdan sayılmaya başlanıyosn o yüzden takma.

Evet biliyorum.. adamdan zaten sayılıyoruzda öğrenci olunca yeterince değil...:D

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Kartvizitte en önemli vurgulanması gereken "Özel İlgi Evi Anaokulu Etüt Eğitim Merkezi" cümlesi en az vurgulanan kısım olmuş.Kartvizit tasarımında kullanılan görsellerin,firmanın ve ilgili kişinin isminin çok fazla önüne geçmesi taraftarı değilim.Kartvizit mümkün olduğunca sade olmalı.4. çalışmanız diğerlerine nazaran amaca daha uygun görünüyor.
İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
kullanmıs oldugunuz ev görseli ile anaokulunun binası aynı mı?
bu önemli bir ayrıntı..
çoğu zaman görseli gerçekte görmek ister insanlar

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullanmıs oldugunuz ev görseli ile anaokulunun binası aynı mı?
bu önemli bir ayrıntı..
çoğu zaman görseli gerçekte görmek ister insanlar

Evet çizim hali...,

Kartvizitte en önemli vurgulanması gereken "Özel İlgi Evi Anaokulu Etüt Eğitim Merkezi" cümlesi en az vurgulanan kısım olmuş.Kartvizit tasarımında kullanılan görsellerin,firmanın ve ilgili kişinin isminin çok fazla önüne geçmesi taraftarı değilim.Kartvizit mümkün olduğunca sade olmalı.4. çalışmanız diğerlerine nazaran amaca daha uygun görünüyor.
İyi çalışmalar.

Görsellik açısından bence herkesin dediği gibi 2. kartvizit sonuçta bu bir kartvizit totem falan değil millet bakıp geçmiyor buna kartvizit bu inceleyen zaten hangi firmanın olduğunuda bilir.....

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
foruma üyelik tarihinize bakarmısınız
yeni üye değilsiniz ve flood yapıyorsunuz
dikkatli olun lütfen

gencsub

🌱Yeni Üye🌱
bencede2. daha güzel ama birşeyi sormadan gecemeyeceğim okulun ismini illaki tek satıra sığdırmanız şart mı?