Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk afiş çalışmam. Yorum istiyorum

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değiştir ve tekrar sun bakalım o zaman yorum yapalım arkadaşım

bu nasıl?
handeaf3ls1.jpg

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, sanatından hoşlanmak zorunda değil. Bu Hande Yener olsun, ben olayım veya herhangi bir üye olsun farketmez ama kimseyide itip kakmamak lazım, lütfen uslubumuza dikkat edelim.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vay xaykan bi kaç günkü yaptığın çalışmaya göre çok hızlı ilerliyorsun.İlk yaptığınla arasında ciddi fark var. Ön plan güsel olmuş.Ama bir partyi bol siyah renk kullanarak anlatmak doğru olmayabilir kanımca.Belki öyle dümdüz siyah bir fon değilde, canlı renklerden oluşan ve kırmızı renge yakışacak renkler kullanarak yapacağın bir fon hoş olur.Ama dediğim gibi ilkinden çok daha iyi.Kullandığın daireler işi oldukça değiştirdi. :)

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir önceki çalışmayı yapanla sen aynı kişimisin? Eğer aynı kişiysen turbo falan mı taktım bu ne hız... :) Güzel olmuş ama handenin göğüs kısmındaki suratlar neden konuldu anlayamadım?

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yorumunu handeye değilde afişe yapsan daha iyi olucaktı + sanatçı bozuntusu dediğin kişi,

sezen aksunun 40 konserinde vokalistlik yapmış,
2 yıl asistanlığını yapmış,
türkiyede aldığı bir çok ödül var,
avrupada ilk 40 a girerek 17. olmuş, adından türk madonnası olarak bahsettiriyor.

böyle bir insan nasıl sanatçı bozuntusu oluyor anlamadım, handeyi sevmiyor olabilirsin ama bunu bu şekilde dile getirmene karşıyım. bu sadece hande için geçerli değil, eğer bir insan sonuna kadar gücünü zorlayıp bişeyler yapmaya çalışıyosa onu taşlamak değil alkışlamamız lazım. son sözüm sende gücünü sonuna kadar zorla derim

ben afişi konusundaki düşüncemi dile getirdim zaten beğenmemiştim üzerine surası eksik burası böle olmalı v.s gibi yorumlar yapmak istemedim bu kadının sanat anlayışını sevmiyorum daha doğrusu nasıl bi sanat anlayışı var onuda anlamış değilim bi albümü pop bi albümü başka bi tarz pop sölüo kılık kıyafet uyumsuz, club takılıyo yine böle (ortaya bi karışık) bu hatun naptığını kendi de bilmiyor bana göre, ayrıca hande yenere kim ödül vermiş kim 17.ci yapmış gerçekten iyi müzik yapıyor bu die düşünüpte, ödül verdilerse şüphe duyarım o beyinlerdende -ki ben az çok bu ödül muhabbetlerinide biliyorum ayrıca dünyada 17. olcak handeden daha iyi insan mı yok :) neyse senin şuanki çalışmalarında bu kadının tarzında olmuş hatta bu kadının tarzından çok daha ii şeyler yapmışsın :D haa bide sezene vokalistlik yapsa nolur ki sezenin vokale ihtiyacı yok :)

ek olarak son afiş çalışman gerçekten başarılı olmuş tabe handenin göğsündeki ve kolundaki suratlar olmasa daha güzel olacakmış birde kulladığın ny bar logosu kozanın logosu aynı boyutlara getirip küçülterek çok fazla ön planda olmayacak şekilde kullanırsan ve son olarak bilet satış noktaları vs yazılarını bold bi font seçimi yaparsan afiş tasarımın tamamlanacak kolay gelsin

Son düzenleme:

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence biraz daha çalışman lazım. Bide kızmazsan afişin altına kendi ismini yazma bence :)

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir önceki çalışmayı yapanla sen aynı kişimisin? Eğer aynı kişiysen turbo falan mı taktım bu ne hız... :) Güzel olmuş ama handenin göğüs kısmındaki suratlar neden konuldu anlayamadım?

resim kibir klibinden alıntı ;)

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben afişi konusundaki düşüncemi dile getirdim zaten beğenmemiştim üzerine surası eksik burası böle olmalı v.s gibi yorumlar yapmak istemedim bu kadının sanat anlayışını sevmiyorum daha doğrusu nasıl bi sanat anlayışı var onuda anlamış değilim bi albümü pop bi albümü başka bi tarz pop sölüo kılık kıyafet uyumsuz, club takılıyo yine böle (ortaya bi karışık) bu hatun naptığını kendi de bilmiyor bana göre, ayrıca hande yenere kim ödül vermiş kim 17.ci yapmış gerçekten iyi müzik yapıyor bu die düşünüpte, ödül verdilerse şüphe duyarım o beyinlerdende -ki ben az çok bu ödül muhabbetlerinide biliyorum ayrıca dünyada 17. olcak handeden daha iyi insan mı yok :) neyse senin şuanki çalışmalarında bu kadının tarzında olmuş hatta bu kadının tarzından çok daha ii şeyler yapmışsın :D haa bide sezene vokalistlik yapsa nolur ki sezenin vokale ihtiyacı yok :)

ek olarak son afiş çalışman gerçekten başarılı olmuş tabe handenin göğsündeki ve kolundaki suratlar olmasa daha güzel olacakmış birde kulladığın ny bar logosu kozanın logosu aynı boyutlara getirip küçülterek çok fazla ön planda olmayacak şekilde kullanırsan ve son olarak bilet satış noktaları vs yazılarını bold bi font seçimi yaparsan afiş tasarımın tamamlanacak kolay gelsin

sen aynı düşünce de ilerliyosun, susmak sana en iyi cvp olacak diye düşünüyorum. iyi forumlar

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biz tasarımcıyız; herkese tasarım yaparız (yeterki parasını versinler)..
afişi deki kullanılan siyah ve kırmızı begendim yalnız sanatçı cok küçük onu daha vurgulamalısın daireler ise fazla birde dayrenin içindeki ayakkabıları anlamadım :} sanayçıdan çok ayakkabılar dikkatimi çekti :}

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
biz tasarımcıyız; herkese tasarım yaparız (yeterki parasını versinler)..

müşteri ayırd etmem diyosun :)) para herşey diildir yaff

sen aynı düşünce de ilerliyosun, susmak sana en iyi cvp olacak diye düşünüyorum. iyi forumlar

bencede hande konusunda anlamışıycas seninle sen bayya seviyosun anladığım kadarıyla neyse başka ortak konularda anlaşabilmek dilekelrimle efem :peace1:

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşteri ayırd etmem diyosun :)) para herşey diildir yaff

yaw burası herkesin bildiği gibi türkiye avrupa deiliz; zati işi müşteriye beğendirene kadar akla karayı seçiyoruz. bizden ziyade müşteri tasarımı yapıyor.. eh malum herkesin basında olan geçim derdi war tabi :} niye müşteri seçimki.. millet işsizlikten geberiyor.. hiç sewmediğim sesini bile duymak istemediğim kişilere iş yaptım yapmaya dewam :}..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yaw burası herkesin bildiği gibi türkiye avrupa deiliz; zati işi müşteriye beğendirene kadar akla karayı seçiyoruz. bizden ziyade müşteri tasarımı yapıyor.. eh malum herkesin basında olan geçim derdi war tabi :} niye müşteri seçimki.. millet işsizlikten geberiyor.. hiç sewmediğim sesini bile duymak istemediğim kişilere iş yaptım yapmaya dewam :}..

valla bizim ajans secio hatta memnun kalmadığı müşteriye bi sonraki işinde tavan fiyat cekio :) iş yaptırmasınlar diye :))

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vay bee zenginliğe bak... GMK şikayet edicem sizi yüksek fiyat çekiyosunuz diye :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hahahaha :)) hyr yüksek fiyat diil aslında piyasadaki fiyat ama 0 iskonto uygulaması

ugurarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok çalışman gerekiyor bence ama azim ve kararlılıkla başarırsın

By_Designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence bu kadar yorumun üstüne bir tasarım daha yapmış olmalıydın şimdiye kadar...