Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk broşür çalışmam

erxomiger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akademihacamat.com
10022.jpg

1002c.jpg
yorumlarınızı bekliyorum :)

Benzer konular

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Alttakini daha çok beğendim güzel olmuş. Üsttekinin arka planı biraz bulanık, hoş durmuyor.
Birde daha net ve güzel görseller kullanırsanız daha iyi olacaktır.
İyi çalışmalar kolay gelsin...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk çalışma için güzeller
ikinci çalışman gayet güzel
fakat ilk çalışmanda zemini o şekilde kullanacaksan yazı rengini dğeiştir derim çünkü çok beyaz göz yorar biraz zıtlık kulnan derim benm fikrim
paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1)Çalışmanda bütünlük yok.Fontlar,puntolar ayrı telden çalıyor.
2)Türk kahvesi yazısı sağa kaymış sanırım gözünden kaçtı.
3)Çalışmalarında kesim payı bırakmalısın yani yazıların kenar yerlerinde boşluklar olmalı.Kaldıki sen yazıları tasarımına ortalamamışsın.Özellikle kesim payına tasarımlarında dikkat etmelisin.
Maddelersem bu böyle uzar gider.İlk çalışmanda hevesini kırmak istemem ama kötü:(
Forumda paylaşılan broşür çalışmalarını dikkatlice incelemeni tavsiye ederim.Ozaman görüceksin ki zamanla taşlar yerine oturucak.Bol şans...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk çalışmaya göre çok çok başarılı diyebilirim. Yanlız dikkat etmen gereken çalışma alanını kullanırken çalışmadaki objeler 6-7mm kenarlarla mesafesi olsun. Hem tasarım açısından hemde Kesimde sıkıntı çekrsin. Kolay gelsin.

erxomiger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akademihacamat.com
kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim :) damla hanım moralimi bozdun kendime güveni kaybettim :) insan alıştıra alıştıra söyler :D ama genede teşekkür ederim hatalarımı anlattığın için ona göre düzeltmeler yaparım

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
selam, iki tasarım da birbirinden ayrı firmalar için mi bilmiyorum ama eğer aynı firma ise her iki tasarım da birbirin tutmuyor hem görüntü olarak hem fontlar çok farkı ve kenarlarda hiç kesim payı bırakılmamış ama başlangıç olarak yine de fena değil.

cero

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Menü değilde Mönü sanırım. Doğrumu biliyorm yanLışmı?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim :) damla hanım moralimi bozdun kendime güveni kaybettim :) insan alıştıra alıştıra söyler :D ama genede teşekkür ederim hatalarımı anlattığın için ona göre düzeltmeler yaparım

Amacım moralini bozmak değil sadece doğru bildiklerimi seninlede paylaşmaktı.Hatalar üzerini örttükçe değil,kararlılıkla üzerine gittikçe düzelir...:wink:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) verdiğin tiyolardan dolayı teşekkür ederim :)

Ricaederim forumda sana faydalı olabilecek çok konu var bu arada kartvizit çalışmanı da gördüm bence oda olmamış sen en iyisi araştırmaya örnekleri incelemeye devam et...