Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :)

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınızı bekliyorum :)

Herhangi bir dergiye para verip veya arkadaşlarınızdan ödünç alıp incelemenizi ve hatalarınızı, kompozisyon eksikliğini, vurgulamalarınızın yersizliği ve düzensizliği ile renk seçim hatalarınızı kendiniz görmenizi tavsiye ediyorum.

Yılmayın inceleyerek ve uygulamaya çalışarak aynen devam..

ogulcanhakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herhangi bir dergiye para verip veya arkadaşlarınızdan ödünç alıp incelemenizi ve hatalarınızı, kompozisyon eksikliğini, vurgulamalarınızın yersizliği ve düzensizliği ile renk seçim hatalarınızı kendiniz görmenizi tavsiye ediyorum.

Yılmayın inceleyerek ve uygulamaya çalışarak aynen devam..

Sözünüzü dinledim :) ve bir calısma daha yaptım upload ederim isterseniz

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆

Yerleşimde bi sıkıntı var. Ayrıca sınırlara çok yakın çalışmışsın baskıdan sonra kesim sırasında sınıra yakın yazılardan tıraşlanabilir. Bir diğer şey ise gölgeler. Özellikle tarihteki gölgeye bakarsak nasıl da boğduğunu rahatça görebiliriz. Kullanılan görsel koyu tonlarda, yazılar koyu tonlarda, bir de onlara koyu gölge verince çalışma amatörleşmiş. Size önerilerim şunlardır; Arkaplanı değiştirin ya da rengini açın, font sayısını düşürün, yazılar bi hareket istiyor ama ne yapılabilir bilmiyorum. O bilgisayarın başında olup çalışmanın gidişatına göre yapmak gerek. Örnekleri inceleyin eminim ilham alacaksınız. Bu işler ilhamla başlıyor, daha nice sonra kendi tarzınızı yakalıyosunuz. Başarılar diliyorum, kolay gelsin.

Son düzenleme:

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullndığınız fotoğrafların kenarı iyi temizlenmemiş vee o kenarları biraz yumuşatman qerekiyor.