Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk graffiti deneme çalışması... Funda

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
fundagraffiti1.jpg

graffiti çalışması...ilk deneme...

Son düzenleme:

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma gözükmüyor yada bende sorun :)

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben göremedim, hatalı mı yüklenmiş acaba?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bendede görünmediğine göre sorun benden kaynaklı cengiz...:(

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık ablacım, gayet hoş bir çalışma olmuş.

Graffiti süslü yazı sanatıdır, sen bu süslü yazı sanatını; kendine özgü renklerinle süsleyip sade ve hoş bir şekilde sunmuşsun; ilk denemeye göre de gayet güzel. :)

Kolay gelsin.

Son düzenleme:

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık Funda. U yu anlamak biraz zor oluyor. birde N'de yaptığın oynama boyut vermek amaçlımıydı...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Ellerine sağlık ablacım, gayet hoş bir çalışma olmuş.

teşekkür ederim canım benim...:)

eline sağlık Funda. U yu anlamak biraz zor oluyor. birde N'de yaptığın oynama boyut vermek amaçlımıydı...

teşekürler cengiz...evet U'yu anlamak biraz zor oluyo ama inan elimden geleni yapmaya çalıştım...bu ilk deneme ve nasıl bişi yapacağımı bile bilmeden başladım...evet boyut katmak için N'yi hareketlendirmek istedim ama belkide harflerin hepsi aynı noktada boyut kazansa daha iyi olabilirdi...bidaki sefere inşallah...:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkürler Volkan Tekin umarım bu sefer olmuştur...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım çalışmanızda Funda yazıyor. Başlığa bunu ekliyorum. Çünkü aynı şekilde her "ilk grafiti" çalışması yapan sizin gibi konu açacak olursa...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
neyse uygun görmüş ve yazmışsınız zaten...tabi ya herkes benim gibi yaparsa olmaz tabi...teşekkürler...

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş bir çalışma olmuş elinize sağlık :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş eline sağlık ama kağıtta çalışmak daha zevkli:p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Okunurluğu çok düşük bir çalışma olmuş. Açıkçası orada Funda yazdığını bilmesem FNDAV olarak algılamamak elde değil.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş bir çalışma olmuş elinize sağlık :)

Teşekkür ederim...

güzel bir çalışma olmuş eline sağlık ama kağıtta çalışmak daha zevkli:p

Teşekkürler, ilk defa çalışmış olmamama rağmen beğenmenize sevindim...

Okunurluğu çok düşük bir çalışma olmuş. Açıkçası orada Funda yazdığını bilmesem FNDAV olarak algılamamak elde değil.

Yanılmıyorsam graffitinin en büyük özelliklerinden biridir ne yazdığını okumaktaki güçlük...tam tersi ben funda yazısının hiç anlaşılmaması için uğraşmalıyım...

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yanılmıyorsam graffitinin en büyük özelliklerinden biridir ne yazdığını okumaktaki güçlük...tam tersi ben funda yazısının hiç anlaşılmaması için uğraşmalıyım...

Tebrik ederim. Renk gayet güzel durmuş.
Graffiti yazıları dediğiniz gibi zor okunurlar. Hatta altlarında graffitide ne yazdığını belirten ufak bir açıklama bulunur.
Yalnız graffiti deyince biraz daha canlı, kıpır kıpı renkler akla geliyor ya, ben başlığa tıklarken bunu hayal etmiştim bir graffitisever olarak :) teşk.ler paylaşım için.

Levoero

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim...

Teşekkürler, ilk defa çalışmış olmamama rağmen beğenmenize sevindim...

Evet kesinlikle böyle olmalı. İlk çalışmaya göre çok başarılı hatta normalde de çok başarılı. Ben de yapıyorum grafiti. Bir ara paylaşıcam.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrik ederim. Renk gayet güzel durmuş.
Graffiti yazıları dediğiniz gibi zor okunurlar. Hatta altlarında graffitide ne yazdığını belirten ufak bir açıklama bulunur.
Yalnız graffiti deyince biraz daha canlı, kıpır kıpı renkler akla geliyor ya, ben başlığa tıklarken bunu hayal etmiştim bir graffitisever olarak :) teşk.ler paylaşım için.

Teşekkürler arkadaşım..haklısın cıvıl cıvıl renklerle alışkınız graffitiye ama şık bi şey olsun istedim... hayal kırıklığı için özürdilerim:angel:

Evet kesinlikle böyle olmalı. İlk çalışmaya göre çok başarılı hatta normalde de çok başarılı. Ben de yapıyorum grafiti. Bir ara paylaşıcam.

Teşekkürler... güzel motive oldu bana...sizinde çalışmalarınızı görmek isteriz...

ss-life

🌱Yeni Üye🌱
eğer bu şekilde yapmışsan çok karman çorman bişey olmuş. Funda bunu görese kızar heralde bu ne yaa der adım belli olmuyo der. Ama tabi resim çıkmamışsa bilemem...

altug68

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence olmamış simple dır bu style ın adı ve graffitinin ilk temlidir blog kavramından oluşur yapmış olduğunuz çalışma style a uymuyor çünkü bubble stlyle ına uygun harflerdse var içinde önce bi style belirlenmeli ve o tarzda çizilmeli kısacası daha çok yol katetmeniz gerekiyor yanlış anlamayın yorumlarımı sadece bilinçli yapmanız için yazıyorum bunları kötü bi niğetim yok. saygılarımla