Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Grafiğim

CandarliHalil

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Daha ilk Grafiğim,İlk grafiğe göre nasıl ? ileride hangi çalışmaları yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum...
FENERBAHCEMUTHS-1.gif

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
İlk göze çarpan Fenerbahçe logosunu sağdan ve soldan basman olmuş. Grafik tasarımlarında yapılan en genel ve en rahatsız edici hatalardan birisidir. Bu hataya düşmemeye özen göster.

İkincisi kullandığın font güzel gözükse de Fenerbahçe yazısındaki "Ç" harfi "C" olarak gözüküyor ve bu da genel bir hatadır. Daha uygun bir font seçebilir ya da C harfinin altına çentiği kendin çizebilirsin.

Son olarak da kayıt sırasında kalitedeki düşüş rahatsız ediyor. Griden siyaha olan geçişlerde bariz bozulmalar ve Fenerbahçe yazısının altındaki sarı ışıkta pikselleşmeler mevcut.

Çalışma olarak gelecek vaad ediyor. Devamını bekliyoruz..

CandarliHalil

🌱Yeni Üye🌱
Yorumnuz İçin Teşekkürler 1 Dahakine Daha Güzel Olacak.

cntrk

🌱Yeni Üye🌱
Her şey iyide fenerbahçe yazısı ve logosu bozuyor şöyle bir anlı şanlı Bursaspor logosu ve yazısı olsa :))

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotoğrafçılıkta da olduğu gibi grafik tasarımcılığında da 3/1 kuralı vardır ...

ana obje ya resmin 3/1'de yer alır ... sunumu 9 eşit dörtgene böldüğünü düşün, obje zorunlu olmadıkça ortada yer almasın, sağa ve sola koyman artistik hava yaratır ... 9 dörtgenin örneğin sol altdan 2 veya sağ üstten 2 dörtgenine yerleştirilmiş tasarım altın oran'a yakın bir tasarımdır ...

iyiliğin için söylemekte fayda var ... renkleri çok itici kullanmışsın ... bir fenerbahçeli olarak beğenmedim ...

renk konusunda adobe kuler'i kullanmanda fayda görüyorum ... mutlaka yararlan, çok işine yarayacaktır ...

birde yanlış hatırlamıyorsam gnomonlogy'nin "color theory" yani renk teorisi diye bir eğitim cd'si vardı ... kolayca warez, torrent'ine ulaşabileceğin bir eğitim cd'si ...

ingilizce bilmesen bile rahatlıkla videodakileri yaptınmı renkler konusunda baya aşama kaydedebileceğini söyleyebilirim ...

son olarak ... yazdıklarıma sinirlenme ve kızma lütfen ... dribble, creattica gibi sitelerde dünya çapında tasarımcılar yaptıklarını sergiler ... oradaki sunumlarla yaptıklarını karşılaştırırsan kendini baya baya geliştireceğine inanıyorum ... yoksa burada sana "süper olmuş" deyip yalan söylemek sana yapılacak en büyük kötülüktür ...

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fenerbahçe logosu ve yazısı olması yeterli, çok beğendim..
Sarı - Lacivert düz çizgi çiz o bile güzel olur :D