Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilk kartvizit calismam...

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
brosch"üren" kısımında font hatası var ve ortadaki gri yazılar fazla koyu gibi. pek seçilmiyo

en altdaki nazim ile başlayan yazıların rengi temaya uyumsuz.

bence ortadaki yazıları üstekiler ile uyumlu hale getir, altdaki isim bölümündeki yazıları biraz daha büyüt.

son olaraksa üst bölüm ile alt bölümü düşey olark aynı hizaya getirebilirsin , daha nizami olması açısından.bu tercih meselesi tabi. yine tercih meselesi ama demir yazıyor altın yazılar görüyoruz :) daha soğuk ve çelik gibi bir yazı olabilir.

Son düzenleme:

nazimdemir

🌱Yeni Üye🌱
Yorum icin tsk.. Sadece bir calisma bu tabiki...Gelen yorumlara göre düzeltmeler yapip baskiya hazir hale getirmeye calisacagim..

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzgünüm ama 1. çalışmanız daha düzenli duruyor
gri üzerine altın rengi kullanmak istiyorsunuz sanırım ona göre ben de bir yorumda bulunmak istiyorum
adresinizi ve telefon numaranızı küçük punto ile yazarsanız daha iyi yer kazanırsınız
orta bölümde yazdığınız sarı ve ince yazıları tek sıra halinde ya da çift sıra yatay halinde adres ve telefonun üzerinde bulunan çizginin üzerine yerleştirirseniz
bir de isminizi biraz büyülterek orta bölüme yerleştirirseniz düzenlemeniz daha iyi olabilir
affınıza sığınarak bu benim düşüncemdir, tercih sizin
emeğinize sağlık iyi çalışmalar