Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk kartvizitim yorumlarınızı bekliyorum

hdyeats

🌱Yeni Üye🌱
HWPVi.png

Benzer konular

hdyeats

🌱Yeni Üye🌱
Heves kırmak istemem ama kartivizt çalışmalarına bakmalısın. İncelemeli ve nerede neleri fazla kullanmışım diye kendine sormalısın.

neyin nerde fazla yada eksik olduğunu siz söylerseniz sevinirim. bende incelemeye ve çalışmaya devam edeceğim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
neyin nerde fazla yada eksik olduğunu siz söylerseniz sevinirim. bende incelemeye ve çalışmaya devam edeceğim

* Renk Seçimi
* Yazıların alana ortalanması
* Türkçe kullanımı ( An'mı, Anı'mı?)
* Sanırım .. değereli ... yazıyor.
* Film şeridi olacaksa kullandığınız kesinlikle olmamalı.
* Diğer stüdyolardan farklı olan bir çalışma değil. Kendinizi geliştirmek ve bir kartvizitle dahi firmaya yeni bir vizyon kazandırmak için çok klişe bir çalışma..Örnekleri gani..

Heves kırma için değil, haklılık payı bulabileceğinizi düşünerek yazıyorum. O yüzden araştırmalı, uygularken kendiniz yaptığınız çalışmaları elemelisiniz.

hdyeats

🌱Yeni Üye🌱
Tşk ederm gayet açıklayıcı oldu yorumlarınız.Yola yeni çıktım çalışmaya devam.

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yolun açık olsun :) başarılar dilerim...

Mert KESKE

🌱Yeni Üye🌱
ilk yoruma bence katılıyorum hevesini kırmak istemem ama gerçekten pek iç açıcı değil.
Bak bence markete git ve saç reyonuna gir ordaki mankenlerin fotoğraflarına dikkatlice bak saç rengine ve arkaplanlara bak nedemek istediğimi anlıcaksın bu sadece bir örnekti 2. gelince yazı stili pek iyi değil demeyimde resmen berbat rengi yine karıştırmıcağımki pembe ile siyah yan yana durunca gerçekten cingene çadırına dönüyor.

aliarcom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
* Renk Seçimi
* Yazıların alana ortalanması
* Türkçe kullanımı ( An'mı, Anı'mı?)
* Sanırım .. değereli ... yazıyor.
* Film şeridi olacaksa kullandığınız kesinlikle olmamalı.
* Diğer stüdyolardan farklı olan bir çalışma değil. Kendinizi geliştirmek ve bir kartvizitle dahi firmaya yeni bir vizyon kazandırmak için çok klişe bir çalışma..Örnekleri gani..

Heves kırma için değil, haklılık payı bulabileceğinizi düşünerek yazıyorum. O yüzden araştırmalı, uygularken kendiniz yaptığınız çalışmaları elemelisiniz.

katılıyorum arkadaşın sölediklerine daha sade bir tasarım bence daha güzel olcaktır, başarılar...