Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk manipülasyon çalışmam yorumlarsanız sevinirim.

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk kez denedim iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

maniplasyon.jpg

Benzer konular

Samt

🌱Yeni Üye🌱
pek anlamam ama adam fazla bulanık gibi geldi bide arka fona yapışık gibi duruyo ayrırısan daha hoş olur bence yinde güzel eline sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Arka arkaya yazdığın için uyarı alabilir, devam ettirirsen uzaklaştırılabilirsin dikkat:)

Manipülasyon çalışmaları için ''Dijital Manipülasyon'' seçeneklerini incelemen gelişmene yardımcı olacaktır.

Örnek vermek gerekirse:

y6th.jpg

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arka arkaya yazdığın için uyarı alabilir, devam ettirirsen uzaklaştırılabilirsin dikkat:)

Manipülasyon çalışmaları için ''Dijital Manipülasyon'' seçeneklerini incelemen gelişmene yardımcı olacaktır.

Örnek vermek gerekirse:

y6th.jpg

Uyarınız için teşekkürler :) evet örnekteki harika bir iş olmuş söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

AykanDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bak arkadaşım yorum yokmu yorum yokmu diyerek yorum alamassın.
yorum yazmak isteyen zaten yazar

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bak arkadaşım yorum yokmu yorum yokmu diyerek yorum alamassın.
yorum yazmak isteyen zaten yazar

Bak arkadaşım yorum olmayınca konu gittikçe aşağı iniyor ve bir zaman sonra artık görünmüyor.Bunu görebilmek için deneme çalışmalar kısımına girip benim konumu bulmaları lazım.Benim burda yorum yok mu yorum yok mu deme amacım konuyu guncel tutmak ve daha cok kısının kolayca gormesını saglamak.Sen de lütfen böyle gereksiz şeyler söylemek yerine yorum hakkını tasarım üzerinde kullanırsan sevinirim.