Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk menüm

Katsumoto

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mnisq8.jpg

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Pek Hoş Görünmüyo Kardeşim... Biraz Daha Uğraş Üzerinde Menüleri İncele Sitedeki Kolay gElsin

ilavus

🌱Yeni Üye🌱
Ben beğendim,güzel olmuş...Ama pizza,special,sprite,nescafe gibi yabancı terimleri madem kullanmak zorundasın "spaghetti ve cola" yı da orjinal kullan derim...Bir de Sicak,Corba falan kelimelerinde Türkçe karakter kullan fontlar Türkçe değilse photoshopda nokta ekle/sil ;)

muvaffakiyetler

Katsumoto

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle elştriler için teşşkkr ederm. freehandde hazırladım bazen noktaları jpeg formatında çevirirken yutuyo.

blairmay

🌱Yeni Üye🌱
ben bu sene hazırlanıorum sınavlara ve şimdiden bilgi edinmek için geldim buraya affınıza sığınarak sölemek istiorum ki pizzanın sağ tarafında ve sağ ortasında biraz morluk var onlar dikkatimi çekti.
gerçekten hoşuma giden bi çalışma tebrikler :)

Son düzenleme:

ilavus

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş,işte Türkçe karakterlerde Ç ve Ğ eksik kalmış,bir de "cheese burger" de bir "e" eksik yazmışsın...gördüğüm kadarıyla,tsarım iyi eline sağlık

cleanwork

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.abdullahercan.com
bu çalışmaya ilk baktığımda sayfanın üstünde kullandığın zemin ilgimi çekti çekmemeliydi o çok göze batıyor sert çizgileri ve rekleriyle bence onu kaldır yada daha farklı bişey yerleştir genel olarak güzel çalışma.Kolay gelsin.

Katsumoto

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmayı jpege çevirirken bozulma oldu sanırım o yüzden o morluk var orjinalinde öle bi hata yok