Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iLK Pro Türk Oyunu

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=kJw8WE20YuA&feature=related[/YOUTUBE]

Céiron Alternatif Gerçeklik kurgusuna dayanan temelleri ve tasarımları eşliğinde, Céidot Dijital Oyun Tasarım stüdyosu bünyesinde geliştirilen bir bilgisayar oyunu. Elektronik eğlence sektörüne yönelik bir ürün olarak nitelendirilebilir.

Hükümran Senfoni, rol yapma oyunu olarak planlanmıştır; içerisine girebileceğiniz ve kurgunun/yaratılan dünyanın karakterlerinden biri olabileceğiniz kurgusal bir alan ve senaryo sağlayan oyun çeşidi.

Rol yapma ve strateji oyunları en çok tercih edilen elektronik eğlence çeşitleridir. Kurgumuz Céiron için en uygun oyun tarzı, rol yapma oyunları ya da strateji oyunlarıdır. Bu noktada iki oyun stilini birleştirerek yeni bir alternatif oyun stili yaratmaya karar verilen Hükümran Senfoni projesinde; temel kurgusunda (Céiron) olduğu gibi, oynanış tarzında da eşsizlik hedeflenmiştir.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=NBS94P1rcas&feature=related[/YOUTUBE]

Hükümran Senfoni oyun projesi, aynı zamanda Playstation 3 ve Xbox 360 için de hazırlanması planlanan bir projedir; ancak bu durum daha çok anlaşılacak oyun yayıncısı ile varılacak bir anlaşma ile ortaya çıkacaktır.

kaynak

2008 de çıkması planlanıyor. Projeyi yakından takip eden birisi olarak çıktığında tüm oyunsever leri orjinal cd almaları konusunda çağrıda bulunmak istiyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapılması gereken bir şeydi zaten. Teşekkürler bizide haberdar ettiğin için. Oyn çıktığında da haber verirsen bende almayı düşünüyorum.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım oyunun karakter ve mekan konsept çalışmaları Kerem Beyit' e ait.

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanırım oyunun karakter ve mekan konsept çalışmaları Kerem Beyit' e ait.

Evet, doğru hatırlıyorsunuz.

Oyun piyasasına damga vuracak bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Hatta dört gözle bu oyunu bekliyorum diyebilrim :)