Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk yaptığım kutu sene 99

Murat Aydıner

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu benim yaptığım ilk kutu tasarımı 2 renk bir çalışma. (İlaç Kutusu)

dsc03018lm0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel çalısma 2 renk için...

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
9 sene sonra bile geçerliliğini koruyan bir çalışma olmuş. Göze hoş görünüyor. Eline Sağlık...

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş bir çalışma olmuş gerçekten ilki bu şekildeyse devamını görmek için içimde bir sabırsızlanma söz konusu :D emeğine sağlık ....

mediterranean

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dangerousfervency.blogspot.com
99da yaptığın bi çalısma ise çok etkileyici 2010a kadar etkileyciliğini korur.ondan sonra teknoloji harikasını bilemeyeceği için yorumum sınırlı.99da bu kadar sağlam tasarlama programlarını nasıl buldun.o zaman bilgisyarlar bile iyi değildi. benim bildiğim türkiyeye ilk glen phtoshop progrmaı 2002de diye biliyorum.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
99da yaptığın bi çalısma ise çok etkileyici 2010a kadar etkileyciliğini korur.ondan sonra teknoloji harikasını bilemeyeceği için yorumum sınırlı.99da bu kadar sağlam tasarlama programlarını nasıl buldun.o zaman bilgisyarlar bile iyi değildi. benim bildiğim türkiyeye ilk glen phtoshop progrmaı 2002de diye biliyorum.

98 yılında photoshop un yanlış hatırlamıyorsam 4.0 idi tam olarak hangi sürüm hatırlıyamıyorum onu kullanıyordum. Sizin dediğiniz tarih 2002 yılında 6.0 yada daha üst versiyonları çıktığını hatırlıyor gibiyim.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede çok güzel 99 , 2 renk ve bu tasarım diyecek söz yok...

gurbay

🌱Yeni Üye🌱
2 renkte çok başarılı çalıma tebrikler:)