Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllüstrasyon yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz??

mustichan93

🌱Yeni Üye🌱
adobe ıllustrator yüklü önerebileceğiniz bi site varsa ordan bakıp çalışma yapabilirm.. acil lütfen

M

misafiradam

Guest
slm dostum. tabletmı kullamayı dusunuyorsun? yoksa mouse ılemı cızım yapmak ıstıosun?

M

misafiradam

Guest
ozaman sana kendımden ornek verıyım..bende mouse ıle cızıyorum bendede tablet yok malesef... ben sahsen ılk once bırseylerı taklıt ederek ustunden gecerek cızmeye callıstım.. işte sevdıklerımın yakınlarımın vs.. burdkı maksat hem gonul yapmak hemde bılegımın bazı bu konuda emın ol bılegın yavas yavas neyın nasıl olcagına karar vermeye baslıo bunu hıssettıgın zaman ınan kopya olayına gerek duymıycaksın.. sahsen ben hıc tutorıal falan ızlemedım.. ama kım neler ypmıs nasıl calsımıs tarzlarına baktım.. vs.. mesela benım tarzım cok asırı detaycı olmadan cızgı tadını yansıtmak vs.. kısaca tutorıl bakımından bı bılgım yok malesef ama dedıgım gıbı ılk baslarda bırseylerı kopya et fotografı at a.i' ye konturlarını gec ılk once gıolgelerın konturlarını at mesela sonra o konturlerı secerek tool dan renklendırme ıslemıne gecersın ve extradan mash tol u kulanabılrısın yanı demek ıstedıgım 2-3 tool secenegı ıle cok gzuel ısler yapabılrısın ılerde.. nebılım burası guzel bı platform burdakı ıslerden hosuan gıdenler olur ıllakı sor onlarada nasıl vs.. umarım yakında gzuel ısler goruruz senden benım aktarıcaklarım bunlar sanırım.. kolay gele..