Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator' Başlamak İstiyorum.Nasıl Başlayabilirim,Tavsiyeniz Nelerdir ?

Meridian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Illustrator' Başlamak İstiyorum.Nasıl Başlayabilirim,Tavsiyeniz Nelerdir ?

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Bir zamanlar bende Sizin gibiydim
ilk önce proğramın Araçlarını öğrenmeye çalıştım Nedir ne işe yarar nasıl kullanılır vs gibi
Sonra Deneme yanılma yöntemiyle Çiz Kurcala çiz kurcala Yaparak İşi Kavramaya başladım
Takıldığım yerlerde nette Yazılı ve görsel Dökümanlar bularak Hallettim Bazı Eklentileri (Plugin)
Proğrama katarak Kolaylık kattım Ve işin en önemlisi Pes Etmedim Sürekli Kurcaladım Eksiğim olmasına Rağmen Bayağı yol kattettim
Size Acizane Tavsiyem Böyle Kurcala karıştır Kendini proğramla Barıştır, Şiir gibi oldu yavv:giggle:

pathfinders

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ceyhun Akgün abimizin A'dan Z'ye illustrator cs3 eğitimiyle öğrenmiştim ben. Gerçekten çok çabuk ilerliyosunuz tavsiye ederim. Eğer freehand biliyosan Freehand'den Illustrator'e geçiş eğitimini al.

emre3232

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben 90 tl ye eğitim seti aldım 1 ay içinde fişek gibi oldum. şimdide after effects öğrencem
sanalöğretimde setler var veya benim derslerim var.

3232emre - YouTube bunların çoğu kendime aittir bazı dersleri kendim yabancı sitelerde resimleri bulup çizimini gösteriyorum.

beyaz gül

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Illustrator programı kurulumu sizlerde mevcutmudur ben bulup kuramadımda yardımcı olursanız sevinirim.