Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustrator brush yapma

manticore

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle herkesi selam :smile: .Bir sorum olucak sizlere

illustrator'da brush yapmak istiyorum, mesela caligraphic brush yapicam. Fakat brushları yaparken ayarlarında sadece fixed,random seçenekleri açık diğer ayarları secilemiyor bu ayarları nereden aktiv edebilirim acaba?

Benzer konular

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sayfada brush olarak kullanmak istediğin nesneyi seçersen bütün seçenekler açılır

manticore

🌱Yeni Üye🌱
Yok seciyordum zaten acılmıyor malesef . Örneğin bir şey ciziyorum ona tıklıyorum ve new brush diyorum caligraphic'i seçiyorum. Sadece fixed,random acık duruyor.

3592.jpg

manticore

🌱Yeni Üye🌱
Son kez up'lıyım. Aslında öğrenmiştim,kolay birşeydi ama unuttum nasıl olduğunu. Açıkcası böyle bir forumda bilen olmaması şaşırttı beni biraz. Yani brushlar olmadan mi kullanıyor herkes illustrator'u :angel:

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Son kez up'lıyım. Aslında öğrenmiştim,kolay birşeydi ama unuttum nasıl olduğunu. Açıkcası böyle bir forumda bilen olmaması şaşırttı beni biraz. Yani brushlar olmadan mi kullanıyor herkes illustrator'u :angel:

Açıkcası brushlar benim çok işime yaramıyor. Ancak illustrasyon, clipart yapmam gerekirse belki. Sizin söylediğiniz özelliklerin aktif olması için bilgisayarınızda kurulu bir grafik tablet olması lazım ya da benzeri bi alet. Örneğin pressure (basınç) ayarını mauseniz ile kullanamazsınız.

manticore

🌱Yeni Üye🌱
Zaten amacım tablet'le illustrasyonlar yapmak . Bu sorum hala günceldir :)