Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustrator çelik robot çizimim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazının ve zeminin Ai de yapıldığı kesin evet ama çelik için aynısözü söylemek zor.Nedeni Ai vektörel tabanlıdır ve keskin hatları daha göz önündedir..Yine de ben çizdim diyorsanız tebrik ederim..Ve tavsiyem görselin ebadını küçültürseniz açılma süresi daha kısa sürer..İyi çalışmalar..

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel çalışma,ancak illustrator çizimi demiş sin baya bi piksel kaybı olmuş sanırım
vektörel bir çalışmaya göre ,yazı çok netken çelik karakterinin pikseli çok düşük gibi.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla ben kimseyi nandırmak zorunda değilim çizim tamamiyle bana aitir isteyen olursa ai olrakta paylaşabilirim tamam,yle bi illustrator cizimidir sizin ai ile ilgili gözden kacırdığınız bişeyler var demekki program sizin hükmünüz altındadır hayal edipte veya isteyipte çizemeyeceğiniz şey yoktur

Güzel çalışma,ancak illustrator çizimi demiş sin baya bi piksel kaybı olmuş sanırım
vektörel bir çalışmaya göre ,yazı çok netken çelik karakterinin pikseli çok düşük gibi.

oncelikle teşekkürler illustratorde çizip photoshopta sunumunu hazırladım o yuzden olabilir diye düşünüyorum

emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş :)

teşekkürler yorum için

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla ben kimseyi nandırmak zorunda değilim çizim tamamiyle bana aitir isteyen olursa ai olrakta paylaşabilirim tamam,yle bi illustrator cizimidir sizin ai ile ilgili gözden kacırdığınız bişeyler var demekki program sizin hükmünüz altındadır hayal edipte veya isteyipte çizemeyeceğiniz şey yoktur

ai için gözden kaçırdığımız değil de gözönünde tuttuğumuz şey hatlarınkeskin olması yazı çok net iken karakter pikselleşmiş sadece bunu belirttik hayal edip çizdin sanırım ? eline sağlık

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ai için gözden kaçırdığımız değil de gözönünde tuttuğumuz şey hatlarınkeskin olması yazı çok net iken karakter pikselleşmiş sadece bunu belirttik hayal edip çizdin sanırım ? eline sağlık

hayal edipte cizmekten kastım yapamayacagın cızım yok anlamında bunu anlmanızı beklerdim lütfen yorumları daha düzenli okuyup eleştirilerinizi ve cevaplarınızı buna gore yazın teşekkürler

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayal edipte cizmekten kastım yapamayacagın cızım yok anlamında bunu anlmanızı beklerdim lütfen yorumları daha düzenli okuyup eleştirilerinizi ve cevaplarınızı buna gore yazın teşekkürler

gayet düzenli okudum ve demek istediğini anladım ancak bu çalışma için sormuştum sorumu ben sanırım sende yanlış anladın:wink:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Ai' de çalışmaya başladığımda İllustrator 5 vardı..Pixelleşme yapamıcağını, programa aykırı olacağını ve bu ayrıntıyı Ai kullanan herkes bilir rüzgarcım. Evet inandırmak zorunda değilsin ama kullanıcılara da ithamda bulunmana anlam veremem..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Rüzgar arkadaşımın çizim aşamasını bilenler arasındayım. Çelik kısmının pixelleşip, yazı kısmında olmaması sanırım yazının Photoshop'da yazılmasıyla alakalı. Arkadaşımız Illustrator'de .jpeg olarak kaydettikten sonra yazıyı Photoshop'da yazmış olacak ki Çelik görseli yazıya göre pixel kalmış. Birde bu tarafından olayı düşünseniz?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar birazda çalışmayı ai olarak yukleyecem isteyen inceleye bilir....

donie bi yanlış anlaşılma oldu galiba benden özür

Rüzgar arkadaşımın çizim aşamasını bilenler arasındayım. Çelik kısmının pixelleşip, yazı kısmında olmaması sanırım yazının Photoshop da yazılmasıyla alakalı. Arkadaşımız Illustrator de .jpeg olarak kaydettikten sonra yazıyı Photoshop' da yazmış olacak ki Çelik görseli yazıya göre pixel kalmış. Birde bu tarafından olayı düşünseniz?

teşekkürler yunus yorum için sağol arkadaşım

Ai' de çalışmaya başladığımda İllustrator 5 vardı..Pixelleşme yapamıcağını, programa aykırı olacağını ve bu ayrıntıyı Ai kullanan herkes bilir rüzgarcım. Evet inandırmak zorunda değilsin ama kullanıcılara da ithamda bulunmana anlam veremem..

kimseye ithamda bulunmadım sadece yoruma karşılık bi cevaptı

RapidShare: Easy Filehosting

isteyen bakabilir arkadaşlar

aslında çalışmayı proje olarak sunmak istemiyordum ama bazı arkadaşlar için sunma gereği duydum

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Rüzgar bey bu ne???? Flood yapıyorsunuz siz bu forumun yeni üye değilsiniz bilmeniz gerekirdi...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında kaptırdım kendimi yorumlara ve onları cevaplamakla meşguldum dıkkatsizliğime geldi haklısınız

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Emeginize saglık...
güzel bir çalışma olmuş.Başarılar dilerim

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bence çizim mükemmel hayran kaldım valla:D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim de hoşuma gitti. Gayet güzel olmuş.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler beğenileriniz beni onure ediyor ve daha iyi işler yapmaya teşvik ediyor