Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi?

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Bugün itibari ile Adobe CS4 paketini yayınladı. Adobe tüm yazılımlarında CS3'ün getirdiğinden daha fazla yenilik geliştirmiş. Illustratorde ise en beğenilen özellik olarak çoklu sayfa (aynı freehand'deki gibi) gösteriliyor. Fakat ben daha çok gradient işlemlerinin etkileşimli yapılmasını daha çok beğendim. Ve tabii ki sonunda olması gereken Renk Ayrımları Önizlemesi (Indesign ve Acrobatta vardı) gelmiş ki bu basılı malzeme tasarımı yapanlar için oldukça önemli bir özellik. Buradan Türkçe olarak Illustrator Cs4'ün yeni özelliklerine bakabilirsiniz. Siz ne diyorsunuz?

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
bilgilendirme için teşekkürler..

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pc yi kasmasa özellikleri çok iyi ama pcyi açıp kapatırken özellikle epey bi kasıyor...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
degrade açısı, degradeye saydamlık verme çoklu sayfa... hepsi güzel çok güzel! teşekkürler

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Bilgi için çok teşekkürler.Ben pek fazla bilmiyorum bu programı ama öğrenmeye başladım,gerçekten güzel :)

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
degrade açısı, degradeye saydamlık verme çoklu sayfa... hepsi güzel çok güzel! teşekkürler
Corel'de uzun zamandır olan bu degrade geliştirmelerini ne zaman illustrator'e ekleyecekler diye düşünüp dururdum :), Bu özellikleri eklemeye devam ederlerse Corel'in işi daha da zorlaşacak.

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
degradelerle ilgili yenilik ve renk ayrımları ön izlemesi işimi kolaylaştıracak özellikler.
çoklu sayfa gibi bir özelliğe ihtiyaç duymuyorum. kimbilir belki CS4 le birlikte alışırım.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
degradelerle ilgili yenilik ve renk ayrımları ön izlemesi işimi kolaylaştıracak özellikler.
çoklu sayfa gibi bir özelliğe ihtiyaç duymuyorum. kimbilir belki CS4 le birlikte alışırım.
Çoklu sayfa sistemi eklenmesi ve bunun özellikle Freehand'deki gibi yapılması Freehand kullanıcılarını Illustrator'e çekme yöntemlerinden biri gibi görünüyor.

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
Çoklu sayfa sistemi eklenmesi ve bunun özellikle Freehand'deki gibi yapılması Freehand kullanıcılarını Illustrator'e çekme yöntemlerinden biri gibi görünüyor.

freehand kullanıcıları çok üzüldüler, biraz mutlu olsunlar tabii :D

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Bence çoklu sayfadan ziyade ''Renk Ayrımları Önizlemesi'' çok faydalı olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Arkadaşlar yenilikleri inceledim fakat "Collect" özelliğini göremedim acaba var mı yoksa ben mi göremedim???(Windows Kullanıcıları için.)

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar yenilikleri inceledim fakat "Collect" özelliğini göremedim acaba var mı yoksa ben mi göremedim???(Windows Kullanıcıları için.)

bende çok merak ediyorum.
corelden illustratore geçenler için çok zor oluyor.

isotasarım

🌱Yeni Üye🌱
eee tabiki "multipage" piyasayı rakiplere kaptırmamak için. Zira corelin iştahı kabarmıştı