Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illüstratör de il calısmalarım...

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ingilizceegtmkursu.jpg

dondurmajpeg.jpg

illüstratörde ilk calısmalarım eleştirilerinizi bekliyorum

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nazar bilgisayar logosu cok basık kalmıs ve ilk çalışma açıkçası olmamış vektörler çalışmayı doldurmamış amacına ugun olmamıy yani 2, çalımanız daha başarılı 1. ye göre ama ondada yazılar havada kalmış gibi biraz daha çok çalışmayla düzelicek hatalar ilk iş için başarılı bu arada ilk çalışmanızı mustafa hocadan uzak tutun derim :)

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nazar bilgisayar logosu cok basık kalmıs ve ilk çalışma açıkçası olmamış vektörler çalışmayı doldurmamış amacına ugun olmamıy yani 2, çalımanız daha başarılı 1. ye göre ama ondada yazılar havada kalmış gibi biraz daha çok çalışmayla düzelicek hatalar ilk iş için başarılı bu arada ilk çalışmanızı mustafa hocadan uzak tutun derim :)

yorumlarınız ıcın tesekkur ederım de mustafa hoca kısmını anlayamadım ....

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nazar bilgisayar için çalışma yaptığını görünce oraya gittiğini düşünmüşüm ama gitmiyosun sanırım onun için gerek kalmadı.

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nazar bilgisayar için çalışma yaptığını görünce oraya gittiğini düşünmüşüm ama gitmiyosun sanırım onun için gerek kalmadı.

ewt nazar bılgısayara gıdıyorum ama o dedıgınız kısıyı tanımıyorum eger grafık tasarım derslerıne gırıyorsa bahzetdıgınız kısı su anda o ısmımde bır hoca gırmıyor derslere baska dersse bılemıyorum ...

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet illistrator derslerini kendisi verirdi yani grafik derslerini bi ajansında sahibidir kendisi ordan patronum olurdu eskiden ama ayrılmış sanırım nazar bilgisayardan

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ewt ayrıldı sanırım suan o ısımde bırı gırmıyor ...