Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator de sayfaları tek tek pdf almak

tutenstein

🌱Yeni Üye🌱
PDF yaparken ard arda gelen sayfların en son çıkışta tek pdf içinde olmasını istemiyorum...
kısacası 5 sayfa çalıştım bunları pdf olarak dışarı çıkışını aldıgımda tek pdf içinde 5 sayfa olarak değil 5 ayrı tek sayfa pdf dosyası olarak istiyorum bunun içinn ayarlar kısımında herhangi bir seçenek bulunuyormu bileniniz varmı....:|

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
File---Export---Pdf formatını seç---General kısmından pages seç. açmış oldugun page sayfalarının hepsini kaydeder arka akaya sıralar..

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
File---Export---Pdf formatını seç---General kısmından pages seç. açmış oldugun page sayfalarının hepsini kaydeder arka akaya sıralar..

Illustrator > export > kayıt türü Pdf ?? varmı ? save as olmasın

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel ayarlarını söyledim ben. pardon corel sandım

tutenstein

🌱Yeni Üye🌱
ben CC kullanıyorum

ben CC kullanıyorum artı kurdugum illust... yanlışlıkla türkçe kurdugumdan EXPORT = DIŞA AKTAR şeklinde yorumlanmış bu menünün altındada PDF malesef çıkış vermiyor.Sadece farklı kaydet kısmında PDF oluşturma kısmı çıkıyor.. o menun içerisinde de bahsettigin alanı göremedim.... sende acrobat pro kurulu sanırım .....:)

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
PDF yaparken ard arda gelen sayfların en son çıkışta tek pdf içinde olmasını istemiyorum...
kısacası 5 sayfa çalıştım bunları pdf olarak dışarı çıkışını aldıgımda tek pdf içinde 5 sayfa olarak değil 5 ayrı tek sayfa pdf dosyası olarak istiyorum bunun içinn ayarlar kısımında herhangi bir seçenek bulunuyormu bileniniz varmı....:|

Bu işlemi Scripts ile gercekleştirebilirsiniz

İNDİRİN

Konum : Adobe\Adobe Illustrator CS5*6 .. \Presets\en_US\Scripts

Eklendikten sonra : File > Scripts altında çalıştırabilirsiniz (CS6 çalıştı)

Export olarak desteklediği formatlar : PNG8 / PNG24 / EPS / PDF / SVG / JPG / FXG

Son düzenleme: