Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustrator göz ve dudak çizim deneme

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar,

Bugün aylak vaktim çoktu Boş duranı Allah sevmez dedim ve ilk defa illustrator da göz ve dudak çizmeye çalıştım.Kendimi bu konuda çok geliştirmem lazım biliyorum en başta yüzün anatomisini öğrenmeliyim tabi ki ama ilk çalışmamı da sizlerle paylaşmak istedim..

Geliştirici yorumlarınız rica olunur ..

lNpva.jpg

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk sefer için fena olmamış. Bence ilk el atman gereken nokta burun ;) İyi çalışmalar.

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yüzü hangi açıdan çizecekseniz o açıda burun göz dudak duruşlarının nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Göz, dudak tamam da burun üzerinde çalışmalısınız, ama bir ilk için gerçekten iyi çalışma :)

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk sefer için fena olmamış. Bence ilk el atman gereken nokta burun ;) İyi çalışmalar.

:) Teşekkür ederim .. Başta da belirttim yüz anatomisi hiç bilmiyorum aslında çizerken aklımda güzel bir tasarım vardı yarısına gözlük takacaktım kızın ve daha bir kaç birşey:) Ama nerdee :) iki gözü yan yana çizdim resmen şaşı oldu :D:El atacağım burun konusuna da :)

yüzü hangi açıdan çizecekseniz o açıda burun göz dudak duruşlarının nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Göz, dudak tamam da burun üzerinde çalışmalısınız, ama bir ilk için gerçekten iyi çalışma :)

Teşekkür ederim düşünceniz için evet haklısınız.. İnşallah sonraki aşamalarda daha güzel işler çıkarırım.Hep birlikte yorumlarız ;)

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
:) Teşekkür ederim .. Başta da belirttim yüz anatomisi hiç bilmiyorum aslında çizerken aklımda güzel bir tasarım vardı yarısına gözlük takacaktım kızın ve daha bir kaç birşey:) Ama nerdee :) iki gözü yan yana çizdim resmen şaşı oldu :D:El atacağım burun konusuna da :)

Teşekkür ederim düşünceniz için evet haklısınız.. İnşallah sonraki aşamalarda daha güzel işler çıkarırım.Hep birlikte yorumlarız ;)

Sana nazicane tavsiyem; karakalem çalış. İşin sırrı orada ;) Yeni çalışmalarını bekliyoruz.

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısın bir kitap alayım bakalım neler çıkacak ortaya ;) olmazsa kurs alırım ;)

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Biryerleden başla karakaleme. Eminim çok çok faydası olacaktır.