Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator'da EPS formatını 7 versiyonunda kaydetme?

elainan

🌱Yeni Üye🌱
CS3 ve CS5 kullanıyoruz ancak EPS dosyaları versiyon 7de kaydedemiyoruz çünkü öyle bir seçenek çıkmıyor.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Illustrator 8 olarak kaydetmeniz yeterli.

Fakat bu denli düşük bir versiyonde neden kaydetmeye çalışıyorsunuz?

elainan

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler öncelikle.

Müşteri tarafından öyle isteniyor. İş önceden versiyon 10da kaydedilmiş ancak bu halde internet sitesine yükleyemedikleri için versiyon 7de kaydedilmesini istemişler.
Veriyon 7 diye bir şey var mı EPS formatında kaydetme işleminde? Araştırıyorum ama bu soruya cevap bulamadım.

Bir de convert edilmediği halde yazılar convertli halde görünüyor. Yüksek versiyonda kaydedilmesinin sebebi olabilir mi bu?

Çok soru sordum ama gerçekten yanıtlarını bulamıyorum, belki bilen birileri vardır.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkürler öncelikle.

Müşteriniz büyük ihtimal İllustrator dosyalarını rahatlıkla CorelDraw programında açmak için düşük versiyon kaydedilmesini istiyor. Illustrator 8 yeterlidir.

Müşterinize belirmeniz gereken sadece şudur: '' Yüksek versiyonda yapılan çalışmaları düşük versiyonlara çevirmek, işlerde hata riskini tükseltir.

elainan

🌱Yeni Üye🌱
Müşteriniz büyük ihtimal İllustrator dosyalarını rahatlıkla CorelDraw programında açmak için düşük versiyon kaydedilmesini istiyor. Illustrator 8 yeterlidir.

Müşterinize belirmeniz gereken sadece şudur: '' Yüksek versiyonda yapılan çalışmaları düşük versiyonlara çevirmek, işlerde hata riskini tükseltir.

Çok teşekkürler yardımınız için.