Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illustratör'de export

Vogo

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok soru soruyorum ama baya kasıyorum öğrenmek için bu programı.işim de bu değil gerçi ama hobi oldu.
şimdi ben illustrator da yaptığım bir logoyu indesign a kalitesi bozulmadan nasıl atabilirim. jpeg olarak kaydediyorum ama görüntü kalitesi bozuluyor.bunun yolları nelerdir.bi kaç yöntem mi vardır?bilen arkadaşlar bir zahmet yardım ederlerse sevinirim.

Vogo

🌱Yeni Üye🌱
yok mudur bilen acaba?
illustrator da istediğim gibi boyutunu oynuyorum ama indesign a atınca boyutuyla oynayamıyorum.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Merhaba arkadaşım illustrator de yaptığın vektörel logoyu veya çizimi ctrl+c yapıp indesing'a ctrl+v yapıp vektörel çizim olarak aktarabilirsin bitmap resim yani bildiğimiz resimleride photoshop vasıtasıyla veya herhangi resim işleme programları ile CYMK tif'e çevirerek indesing'a atacaksın ama 72 dpi lık bir resmi image size'dan Resempla image seçeneğini kaldırıp diğer ikisi işaretli olup 300 dpi yapacaksın indesing'a attıktan sonra görseli küçültebilirsin ama büyütme yapma vede indesign'da resimler imaj işleme programlarındaki gibi net gözükmez umarım yardımcı olabilmişimdir.

Vogo

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim.gayet açıklayıcı ve yardımcı oldun.