Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ıllustratorde pdf kaydı

spiralmind

🌱Yeni Üye🌱
merhaba kendime ıllustratorde 2 sayfalık bir cv tasarımı hazırlıyorum şuanda ilk sayfasını bitirdim başvurduğum yer cv'yi pdf istediği için ıllustratorde save as seceneğinden pdf kaydettim çalışmamı a4 boyutunda yaptım ancak dosya grafiklerden öyle büyük olduki(25mb) bir de 2.sayfa eklenecek bu şekilde göndermem..export seceneğinden save lesem kaliteyi düşürebilirim ama save asde öle bir opsiyonda tanımıyor.yazıları rastarize yaptım farkeden birşey olmadı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

muzikbaz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Save as dediğinde illustrator kayıt penceresi oluşur. Burada belli profiller vardır. Baskı, yazdırma, web vb.. Buradan web seçeneğini işartelersen ayrıca muhtmelen fotoğraf kullanmışsındır. Fotoğrafın orjinal boyutunu da kontrol et. Düşürebildiğin kadar düşür. Efect vs kullanma.Yine de olmuyor dersen ekle msn' e : webmaster@masalajans.com :)

spiralmind

🌱Yeni Üye🌱
nasıl olduysa resmin boyutunu düşümnmemişim haklısınız:)birde save as pdf seçeneğinde çıkan pencerede smallest file size die bir seçenek varmış onuda yeni farkettim sorunum halloldu teşekkürler:)