Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustratorde selection tool ile çizimler seçilemiyor

katman

🌱Yeni Üye🌱
Illistratorde selection tool ile çizdigim hiç bir şekli seçemiyor dolayısıyla boyutuna da müdahale edemiyorum.yani bir kare çizdigimi düsünelim o kareyi ilk çizdigim an mausun solunu bıraktıgımda boyut aynen o şekil kalıyor onu selectionla seçipte boyutuna müdahale edemiyorum yardımcı olursanız sevinirm tesekkurler:sadsmile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
Dediğinden hiçbirşey anlamadım ? selection tool ile çizdigim hiç bir şekli seçemiyor Bu araç çizim aracı değil ki ?

Rentangle Tool ile bir kare çizdikten sonra onu seçemiyor musun yani ? Nesnenin kilitli bir grup içinde olmadığından emin ol.

Not:Konu başlığı pek iç açıcı değil :)

Son düzenleme:

katman

🌱Yeni Üye🌱
help help

öncelikle ilginize teşekkürler.anlatmak istedigim şu örnegin bir yıldız aracını aldım yada bir kare çizim aracını aldım ve o yıldızı seçtim ve iç rengini verdim sonra büyütmek yada küçültmek istiyorum bunun için selection tol aracını seçiyorum dilmi. selection tol aracı ile çizdigim şekli seçiyorum.. fakat üzerinde hiç bir oynama yapamıyorum ...:sanat: daha 2 3 gün evveline kadar byle bişey yoktu ne olduysa bilmiyorum .teşekkurler saygılar ustalarıma....hayır hayır çizdigim şeklın kitli olup olmadıgınada baktım dil

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle ilginize teşekkürler.anlatmak istedigim şu örnegin bir yıldız aracını aldım yada bir kare çizim aracını aldım ve o yıldızı seçtim ve iç rengini verdim sonra büyütmek yada küçültmek istiyorum bunun için selection tol aracını seçiyorum dilmi. selection tol aracı ile çizdigim şekli seçiyorum.. fakat üzerinde hiç bir oynama yapamıyorum ...:sanat: daha 2 3 gün evveline kadar byle bişey yoktu ne olduysa bilmiyorum .teşekkurler saygılar ustalarıma....hayır hayır çizdigim şeklın kitli olup olmadıgınada baktım dil

Genelde gruplarken başımıza gelen yegane sorun. G yerine H harfine basmışsınız.

CTRL + H yaparsanız düzelir. Edges i kalmışsınızdır.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
View > Show Bounding Box (Ctrl + Shift + B)
Bir deneyin...