Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İmgesel,Obje,Canlı Model (yeni)

haniii

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık çalışmaların çok hoş olmuş... başarılar..

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok beğendim özellkle yaşlı bayanla bir üstündeki çalışma harika olmuş.nedense kağıdın beyazlığı kalmadığında daha çok seviyorum karakalem çalışmalarını.tebrik ederim.devamını görmeyi dilerim.kolay gelsin..

ByMhmt

🌱Yeni Üye🌱
mrb kardesım resımlerıne baqtım bnde guzel sanatlara hazırlanıorm bursa egıtım resım atolyesınde calısıyorum yeteneklısın ama cok calısmalısın belleklerden sadece kompozısyon puanı alablrsn bence cok calıs :D

ByMhmt

🌱Yeni Üye🌱
arkdslar resım lerın gzl olması onemlı deıl onemlı olan doru olması gzl olması unıverste kzndrmaz resmn her kıstasının doru olması lazm resmden anlayan ınsanlar bu resmlerın hatalrını bulablrler ama yıne tebrıkler ıyı sanslar

shelby500

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel çalışmalar başarılarının devamı dileğiyle .....

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın bymhmt ben geçensene zaten 1. likle marmara gsf grafik tasarım bölümü ,mimar sinan end.tasarım ve içmimrlık marmara eğitim fak.9. olarak kazandım zaten yorumları ve resimleri incelediğinizi sanmıyoırum ben yorumlarda bunları 3 kere yazmıştım ve bu son çalışmarımda değildi mart nisan 2008 çalışmaları teşekkürler

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
verdiğim sitedeki imgesel çalısmalarına bakarsanız görürsünz

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapatılmış sanırım site açılmıyo nerede bu atölye acaba istanbulda ise ziyaret edip çalışmalrından dolayı tebrik edeyim :d