Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İndesign cs5'de renk uyum sorunu

ozguraltinkynk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaşlar başıma ilk defa tuhaf bir olay geliyor...

2 ayda bir müzik dergisi çıkartıyorum bu ay 3.sayıyı çıkartıcam 1 ve 2 sayıda hiç sorun olmadı fakat 3.sayıda çok tuhaf bir sorunla karşılaştım mesela 2 sayfa yanyana (1-1) 1.sayfadaki yazı renkleri koyu 2.sayfadaki yazı renkleri açık ne yapsam düzelmedi hayır yani ilk başıma geldi bu yazıları sade fontla yapıyorum gene olmuyor arkasına sadece düz zemin siyah koyuyorum gene olmuyor. Lütfen yardımcı olun yarın baskıya vermem lazım bu halde vermek saçma olur...

Benzer konular

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selam arkadaşlar başıma ilk defa tuhaf bir olay geliyor...

2 ayda bir müzik dergisi çıkartıyorum bu ay 3.sayıyı çıkartıcam 1 ve 2 sayıda hiç sorun olmadı fakat 3.sayıda çok tuhaf bir sorunla karşılaştım mesela 2 sayfa yanyana (1-1) 1.sayfadaki yazı renkleri koyu 2.sayfadaki yazı renkleri açık ne yapsam düzelmedi hayır yani ilk başıma geldi bu yazıları sade fontla yapıyorum gene olmuyor arkasına sadece düz zemin siyah koyuyorum gene olmuyor. Lütfen yardımcı olun yarın baskıya vermem lazım bu halde vermek saçma olur...

bir stilden etkilenmiş olabilirmi acaba .

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Görünüm mod. kontrol et belki overprint mod. kalmıştır overprint ön izlemede öyle gözüküyordur belki bilgisayarın ekranından kaynaklıdır tam anlıyamdım dediğini ama ontrol et genede

ozguraltinkynk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dergileri baskıdan aldım normal çıktı fakat bilgisayardan pdf olarak baktığımda 2 sayfada renkler farklı oluyor mesela kırmızı değil mi 1.sayfada açık kırmızı 2.sayfada koyu kırmızı ama dediğim gibi dergi basıldı ve normal çıktı nasıl iş bende anlamadım valla...

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Merak ettim bu işi. Sadece yazılar olacak şekilde sayfaları gönderebilir misiniz?