Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istanbulllu21

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetyilmazzz.com
slm

siteye girdim ama video olarak ders bulamadım. açık adres verirseniz sevinirim

sevgılı berrak_nur sıteye ılk once uye olman gerekırdı ve cok basıttı zaten ustelık menu olarak yazıyor yenı vıdelou derler dıye ben sımdı lınkını vereyım

Moderatör tarafında düzenlendi:

darkwing99

🌱Yeni Üye🌱
Dersler için çok saol güzel ve yararlı bir anlatım olmuş umarım devamı gelir.

swdsword

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler ellerinize sağlık epey faydası olucak yeni çalışmalarıda görmek isteriz....

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar sıze mujde ********.com sıtesınde 30 tane ındesıgn derslerı yayınlandı eger ızleyıp bılgısayaraınıza ındırmek ıstıyorsanız haberınız olsun :) ama dıkkat edın ındırme lınkı yok ama ben cozdum bunu sankı nasıl ya dedıgınızı duyar gıbıyım anlatıyım uzulmeyın sımdı sıtede vıdeoyu ızlerken acılan ınternet sayfasında ust menulerde araclar sekmesıne tıklayın ardından ınternet seceneklerı acılan menuden ayarları tıklayın ardından yenı sayfadan dosya goruntule secenegı ıle o ankı acık ınternet sayfanızda gezınırken ugradıgınız tum dokumanlar kayıt altına alınır vıdeo yuklenıp bellı bır sevıyeye gelınce bu sayfaya bır reflesh atarsanız yanı yınele dedıkten sonra şıp dıye dosyayı verır sıze yada bılgısayarınızda C:\Documents and Settings\winxp\Local Settings\Temporary Internet Files yolu ıle aynı klasore ulasabılırsınız

kardes saol süper de indiremedim.
sen indirip rapide atsan?
cok iyi olur...
simdiden saol

swdsword

🌱Yeni Üye🌱
Hocam fakat yanlış bilgilerde vermişsiniz;
Mesela 11. derste Prefligt özelliğini tanıtırken illa TIFF formatta olması lazım diyosunuz yanlış bi bilgi CMYK modda olduğu sürece formatı hiç farketmez TIFF veya JPEG veya BMP.
Ordaki çalımaya iki resim alıp biri RGB modda diğeri CMYK modda ikisinide ekleyip Prefligt tan Show Problem Only (Sadece Problemlileri Göster) seçeneğini seçerseniz Jpeg ama CMYK modda olanı göstermeyip sadece JPEG ve RGB modda olanı gösterdiğini gösreceksiniz. Saygılar. İyi çalışmalar...

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
sevgılı berrak_nur sıteye ılk once uye olman gerekırdı ve cok basıttı zaten ustelık menu olarak yazıyor yenı vıdelou derler dıye ben sımdı lınkını vereyım

dersler için teşekkürler emeğine sağlık faakat bu görsel derslerin olduğu siteyi pm atabilirmisin ************* şeklinde gözüküyorda forumda

ShellByMrt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam wala eline sağlık uğraşmışsın epey bi.

sertand

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sertandirek.com
Çok güzel valla acilen devamını bekliyorum .

Şu anda indesign i öğrenmeye çalışıyordum ilaç gibi geldi hazırladığınız dersler.

sertand

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sertandirek.com
Acilen devamini bekliyorum derslerin hazır işsizim indesign öğrenem gerekiyor hızlı bir şekilde.

bycaps

🌱Yeni Üye🌱
saosl faydalı olcağına eminim teşekkürler..