Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İndesign'da Atanmış Ayarı Kaldırmak?

harungundogdu1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,

Çözemediğim çok sinir bozucu bir sorunum var. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Her ay dergi hazırlıyorum ve aynı çalışma dosyası üzerinden yapıyorum bütün sayıları.
Bir ayar atanmış. Rectangle (dikdörtgen) çizdiğimde otomatik gradient feather efekti veriyor. Nasıl kaldırabilirim bu ayarı?

Yeni hdd alıp ona yükledim indesign'ı olmadı. ctrl+alt+shift ile sıfırladım olmadı. preferences ten bütün ayarları tek tek resetledim olmadı. O ayar o çalışma dosyasına atanmış.

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanızdan ayrı yeni bir boş çalışma sayfası açtığınızda ve Rectangle kullandığınızda aynı sonucumu alıyormusunuz ?

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Büyük ihtimalle imaj stili. ID'de herşeye olduğu gibi nesnelere de stil veriliyor. Fakat nedense bu özelliğin sürekli kendi kendine atanma gibi olayı var. Nedenini bilmiyorum ama çözüm basit.

Obje stilinin panelini açın o sürekli tekrarlanan özellikleri görürseniz silin yada değiştirin.

İyi çalışmalar

Merhaba,

Çözemediğim çok sinir bozucu bir sorunum var. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Her ay dergi hazırlıyorum ve aynı çalışma dosyası üzerinden yapıyorum bütün sayıları.
Bir ayar atanmış. Rectangle (dikdörtgen) çizdiğimde otomatik gradient feather efekti veriyor. Nasıl kaldırabilirim bu ayarı?

Yeni hdd alıp ona yükledim indesign'ı olmadı. ctrl+alt+shift ile sıfırladım olmadı. preferences ten bütün ayarları tek tek resetledim olmadı. O ayar o çalışma dosyasına atanmış.