Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Indesign'de fotoğrafı sürükleyerek atma sorunu

harungundogdu1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayırlı geceler herkese,

Benim bir sıkıntım var. Indesign'ı eklenti sıkıntıları yüzünden silip tekrar yükledim ve sonrasında dosyaları sürükle bırak yöntemi ile atamamaya başladım. İlla place komutunu kullanmam gerekiyor.

Çözümünü bilen yazarsa çok dua ederim :)

Yardım edebilecek kimse yok mu? Hala sorunumu çözemedim

Yardımcı olmadığınız için teşekkür ederim!!!

Aynı sorunu illaki birileri yaşayacak ve ben çözüm olarak cs6 sürümüne dönerek çözdüm (CC kullanıyordum) siz de önceki sürümlere dönerek (belki içiniz rahat etmeyecek ama) çözebilirsiniz.

Benzer konular

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mini bridge ile deneyebilirsin.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yardımcı olmadığınız için teşekkür ederim!!!

Aynı sorunu illaki birileri yaşayacak ve ben çözüm olarak cs6 sürümüne dönerek çözdüm (CC kullanıyordum) siz de önceki sürümlere dönerek (belki içiniz rahat etmeyecek ama) çözebilirsiniz.

Bende CC sürümü var ama dediğiniz sorunu hiç yaşamadım, daha öncesinde çalışıp sonradan çalışmamaya başladıysa fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir. Linkte kısa bir açıklama mevcut

https://www.grafikerler.net/indesign-mac-de-fabrika-ayarlari-ile-baslamak-yardim-t127798.html

harungundogdu1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mini bridge ile deneyebilirsin.

Teşekkürler ama place etmenin birsürü yolu var. file>place yolu ile alabiliyorum. Ama ben kafama taktım neden son güncellemede olmuyor diye

Bende CC sürümü var ama dediğiniz sorunu hiç yaşamadım, daha öncesinde çalışıp sonradan çalışmamaya başladıysa fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir. Linkte kısa bir açıklama mevcut

https://www.grafikerler.net/indesign-mac-de-fabrika-ayarlari-ile-baslamak-yardim-t127798.html

Teşekkürler ama birçok defa ayarları sıfırladım ayrıca yeniden yükledim 2 defa. Ama olmadı. Son güncellemede mi sıkıntı var acaba. Atmak istediğimde resimdeki gibi bir imleç gözüküyor

#ThreeBuddha

Teşekkürler ama birçok defa ayarları sıfırladım ayrıca yeniden yükledim 2 defa. Ama olmadı. Son güncellemede mi sıkıntı var acaba. Atmak istediğimde resimdeki gibi bir imleç gözüküyor