Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti 8160 boya dağıtma sorunu

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar baskı ilk yapıldığı anda çok temiz fakat 3-4 sn sonra baskı berbat bir şekilde dağıtıyor. bunun nedeni ne olabilir. bilgilerinize müracaat. kafa voltajlarınıda bayağı artırdım ama yinede kesmedi ortam ısı değeri 15 - 18 çokmu düşük. yardım ederseniz sevinirim

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ortam ısısının 25 olması gerekir

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba....
15 - 18 baskı için düşük bi sıcaklık sorun yaşaman normal ideal sıcaklık 24-26c ve %60 nem ısıyı sağladıktan sonra devam ederse Voltaj fazla olabilir bide düşürmeyi dene....
bendede siyah kafa aynı sorunu yapmıştı 30-40 cm de bi fena halde dağıtma yapıyordu kafa voltajını düşürdüm sorun düzeldi... bu arada (makinenin menüsündeki boya seçeneğinde önemli)

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birde boya taklarının oraya kücük fanlı ısıtıcı koy (soguk havalarda ortam ısı 25- 27derece olsada boyalarda dagılma oluyor) ben ısıtıcı kullanıyom sorun olmuyor.

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar dedikleriniz doğru , bende de 8160 var benimde şöyle bi sorunum var bastığım resim yada yazıya büyük boyutlarda olduğu zaman çok çok güzel ama küçük boyutlarda dağınık yapıyor bulanıklaştırıyor sizce kalibrasyon ayarları mı yapılması gerek dersiniz?