Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti digital baskı makınalarına teknık servis verilir

Benzer konular

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merb.kry

özel servismi? özakla bağlantınız varmı?
Yapacağınız parçayı dahada bozmamaya garanti veriyormusunuz?
Sizinle en yakın bir zamanda irtibata geçerim

mega62

🌱Yeni Üye🌱
koray ne haber iyi yapmışsın be baba hayırlı olsun yakışır

hkn61

🌱Yeni Üye🌱
ınfınıt makinam var kalibrasyon ayrını nasıl yapıcam acilll yardım lütfen

hsolmaz

🌱Yeni Üye🌱
elimde 2005 model 320 lik infiniti var uzun zamandır calışmıyor. kafalar ve karların değişmesi lazım. revizyon gerekli. bu işi yapacak birini arıyorum

hkn61

🌱Yeni Üye🌱
ınfınıt marka makinam var kalibrasyon ayarı nasıl olcak

teknik servis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özel msj ile irtibat yeterli olacaktır... infiniti .. TEKNİK SERVİS..... k. gelsin

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer makinanın garantisi yoksa servisçağırma derim kendin hallemeye çalış kalibrasyon ayarını ben de reklamcıyım her kalibrasyon bozulmasına da servis çağırırsan o makinadan ekmek yiyemeyiz ole değil mi ???

bulent_guney

🌱Yeni Üye🌱
motor

arkadaslar bnm infiniti yf/6150 // dijital baskı makinam var 150 lik kafayı götürüp getiren motor varya o bozulmus teknik servis lazım özak hariç başka servis lazım yetkili olan kişiler irtibata geçmesini bekliorum telefon numaram 0542.396 44 69 nolu telefonu arayabilirsiniz

cengun

🌱Yeni Üye🌱
infiniti kalibrasyon

Try adında bir program var. Oradan makine cinsinizi seçip smallgrid126 adlı
dosyayı cagırıyorsunuz. Daha sonra printer manager kısmından more seçeneğini seçip Test modu active ediyorsunuz. sonrada buradaki alanlara
önce renkleri kendi içinde daha sonra hepsini tek renge göre ayarlıyorsunuz.
Selamlar
Cengiz GÜNGÖRDÜ

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
arkadaşlar tamam sıkıntınız var anlıyorum sizi yardımda ıstıyorsunuz ancak her onune gelen operator ıkı uc kapak acıp kapatmakla ben teknık servıs olurum dıyor. bu iş boyle olmuyor arkadaslar bunun 20 gunluk cınde kendı markalarının verdıgı eğitim ile kabileyetin birleşmesiyle olusuyor.Dikkat edin 2 kuruş aşağı yaptırayım derken daha yuklu masraflara sebep olmayın. Forumda cok vardır okunuz. Kafa kartını sokup alıp gıden kafayı sokupte solventleyıp kalıbrasyondan anlamayan tıkalı hortumlarla baskı almaya calısan depoları tasıran vs vs. sizide anlıyorum arkadaşlar acil çözüm bulmak istiyorsunuz. O zaman çok vakit kaybetmeden once makineyi aldıgınız yerle iletişim kurun ordan yanıt alamazsanız o zaman bir çözüm bulmaya çalışın. Ama çözüm bulurkende 2 kuruşun hesabını yapmayın. Benden soylemesı... Hepinize ii çalısmalar

serhat antalya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
koray arkadaş ben de antalyadayım sana ulaşamıyorum mesaj attım msn e ekledim bir türlü ulaşamadım alanyada oldugunu duydum sadece. ulaşırsan sevinirim

Nötron

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar infiniti makinamda sorun var bana yardımcı olucak arkadaşın telini rica ediyorum