Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti FY-6150 KULLANAN VARMI

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Merhaba.
Aranızda infiniti FY-6150 kullanan varmı.Bu model
diğer 150 ve 160 lık modeller arasında ve diğerleri arasında baya bi iyiymiş.(Yani az problem çıkaran ve baskı KALİTESİ iyi demek istedim) bu doğrumu.Bu makine hakkında öz bilgi verecek bi arkadaşlar varsa iyi olur.
Herkeze iyi Çalışmalar.

Benzer konular

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Makineyi İSTANBUL fuarında inceleme fırsatım oldu. Makinenin performansı süper. Ancak şunu unutmayınız ki problemleri makina değil insanlar çıkarırlar. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali ;)

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
atamec,bu makineyi incelemeye gidicem.sanırım alıcaz.nelere dikkat edeyim.ben hep büyük makine kullandım.xaar 500 320 sanayi tipi.böyle küçük makinelerde neler önemli.senin bilğinden istifade etmek isterim.bide bizim baskı işimiz haftanın 2 günü olucak,2 gün makine boş kalıcak.bu makinenin kafasını ve diğer durumlarını etkilermi.nedersin.
şimdiden teşekkürler.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
atamec,bu makineyi incelemeye gidicem.sanırım alıcaz.nelere dikkat edeyim.ben hep büyük makine kullandım.xaar 500 320 sanayi tipi.böyle küçük makinelerde neler önemli.senin bilğinden istifade etmek isterim.bide bizim baskı işimiz haftanın 2 günü olucak,2 gün makine boş kalıcak.bu makinenin kafasını ve diğer durumlarını etkilermi.nedersin.
şimdiden teşekkürler.

Bu tarz makinalarda kafa problemleri pek yaşanmaz. İç mekan kalitesinde baskı alırsın. İncelemeye gittiğinde tekniker arkadaşlarımız sana ayrıntılı bilgiyi verecektir. Solusyon bazlı boyalar kafalardan ince ince düşer ve baskıyı netleştirir. Kafalarda sıkıntı çekmezsin. Makinayı 1 haftada yatırsan sana zararı olmaz küçük makina deyip geçme küçüklerde büyük işler becerir. Bu sıralar çin-Hanzhong'a gitme ihtimalim var sen nereden bakacak ve inceleyeceksin bana bilgisini ver. Belki bende sana katılabilirim. Şimdilik görüşmek üzere.

İYİ ÇALIŞMALAR

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
eger 150 warsda su anda elinde kafalarda temızse we murekebın saglamsa o makınayı elınde tutmaya dewam et