Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti ile anlayan arkadas yokmu??

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
infiniti ile anlayan arkadas yokmu??

--------------------------------------------------------------------------------

infiniti ile anlayan yokmu??servise gelecek ?makinaya bakim yapacak

Benzer konular

alcan

🌱Yeni Üye🌱
dpi sistem servisinden yardım alabilirsin yedek parça ve serviste oldukça iyi bir firma tavsiye ederim

alcan

🌱Yeni Üye🌱
bendede infiniti var garantisi bitti servis ararken bu firma ziyarete geldi yedek parça v.s tespitlerini yaptılar makinam şu anda çalışıyor yerleri ankarada internetten arattır bulursun

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu makinenin satış sonrası hizmetini satan firmadan alamıyormusunuz ??

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yerim hatayda.ben makineyi 2.ci el aldim özak aradim gelmiyor buraya

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz ürün al gelir:)
infinity düzenli makinedir aç içini sorunu giderirsin sorunu ve makin modelini yazarsan buradanda yardım ederim
kardes benim makinam infiniti yf 1232 III xaar 123 12 kafa daha önceden F1 F2 F3 F4 yapabiliyordum.ama simdi sadece F3 F4 yapabiliyorum biliyosun F3 F4 baya boya gidiyor.sanirim forumda resmini verdigim hava dengeleyici ufak bir motor var ondan süpheleniyorum.birde kirmizi ve mavi folyo baskida kirmizi yazarken sac kılı ınceliginde arasira bir bosluk birakyor sanki boya kayganligi yok infiniti marka boya kullaniyordum boyayi degistirdim yine ayni sorn devam ediyor.sanirim hava pompalarindan süpheleniyorum ama her tarafi kontrol ettim hava kacagi varmi diye ama bulamadim köpükle aradim kacagi bulamadim yani kacak yok sanirim.ya anlayacagin sorun baya var ama bir servis bulamadik.ben hatayda oturuyorum

asya reklam

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim bende 160 lık yf 8160ııı var özaktan aldım aldığım günden beri sorun bitmedi
teknik destek iyi diyorlar yalan 5 gün calıştım 5gün yattım sorunlarım bitmediinfinitiyi banada tavsiye etmişlerdi ben verim alamadım 700 dp olarak sattılar yalan 300 bile yok
bunlarda tasarım önemlı bende servis alamadım dısardan aldım firmalar satana kadar servis veriyor istbulda servis gıymet PM (özel mesaj) İle iletişime geçiniz al sana servis
ama biz tabelacıları koruma derneği acmamız lazım cünkü firmalar malın arkasında yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Slm hataya servis verebiliriz sorun teşkil etmez. Başka bir problem varsa ve makine çalışmıyorsa buradanda yardım verebilirim. Gelmeme gerek kalmaz :) Bu menü programlamadan dolayı çalışır ve komut sistemi silinmiş ise tekrar yüklemeniz gerekir. Bunu TR de yapan teknik servis yok F3 ile yapmaya devam edeceksin.

b4r4n1071

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar benim infiniti yf 1232 ve kafa kartında sorun var yerim MALAZGİRTE ve bana acilen teknik servis lazım ücreti neyse veririm ve şu an makina yatıyor ltfn bana yardımcı olun. Sakın bana özak demeyin onlar benim iş hayatımı bitirdi makinayı onlardan aldım ama servise gelmiyorlar onlardan malzeme almıyorum diye..ltfn yardımcı olun..

korny

🌱Yeni Üye🌱
makina ne hangi model

0542 838 67 36 ararsanız yardımcı olurum ...hakan ben

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
arkadaşlar infinity makinalara bakılır yerimiz *********************a, boya, brandave folyo satışlarımızda vardır
Yapmış olduğunuz forum ihlali aşağıda belirtilmiştir ..

Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.

b4r4n1071

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker yetkilileri kural ihlali diyorsunuz ne iş anlamadık ilk kurduğunuzda bu siteyi her trülü yardımcı oluyordunuz ama şimdi talep görünce siteniz biz üyelere engeller koymaya başladınız özel msj atın diyorsunuz özel msja gidiyoruz ordada ücretliüyeolun diyorsnuz paralı oluncakural ihlali olmuyormu. Hiç olmazsa şuna kural ihlali demeyin ÜCRETLİ ÜYE OLMAYANA YASAK deyin. Makinam bozuk teknik servis gerek sizin sitenizi ilk kurulduğu günden beri biliyorum ve kesin burda yardımcı olunacak umuduyla geldim ama herkes gibi burayıda PARA SEVDASI sarmış tamam paramla üye olayım kardeşim ama kredi kartım yok o nasıl olacak? ve bana acil teknik servis lazım allah rızası için ya..

b4r4n1071

🌱Yeni Üye🌱
0542 838 67 36 ararsanız yardımcı olurum ...hakan ben

Tşkler hakan kardeşim ama nasıl ulaşacam sana telimi yazsam kural ihlali diye grefiker net silecek özelinede yazamıyorum paralı üye olun deniyor kısacası iletişimin önüne geçiliyor o zaman sorunları yazmanın anlamı yokkiiletişim engelenirse...

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Grafiker yetkilileri kural ihlali diyorsunuz ne iş anlamadık ilk kurduğunuzda bu siteyi her trülü yardımcı oluyordunuz ama şimdi talep görünce siteniz biz üyelere engeller koymaya başladınız özel msj atın diyorsunuz özel msja gidiyoruz ordada ücretliüyeolun diyorsnuz paralı oluncakural ihlali olmuyormu. Hiç olmazsa şuna kural ihlali demeyin ÜCRETLİ ÜYE OLMAYANA YASAK deyin. Makinam bozuk teknik servis gerek sizin sitenizi ilk kurulduğu günden beri biliyorum ve kesin burda yardımcı olunacak umuduyla geldim ama herkes gibi burayıda PARA SEVDASI sarmış tamam paramla üye olayım kardeşim ama kredi kartım yok o nasıl olacak? ve bana acil teknik servis lazım allah rızası için ya..
Ücretli üye olsun veya olmasın tüm üyeler için FORM KURALLARI geçerlidir,ücretli üyelerde FORM KURALLARINA uymak zorundadır,bizler (SİTE YÖNETİCİLERİ) form kurallarını uygularken üyenin ücretli yada ziyaretci üye olmasına bakmayız ,bence form kurallarını yeniden okuyun,paralı üyelik eleştirinize gelince,sonuç itibari burası ticari bir site,ve tabi ki paralı üyelik uygulaması da olacaktır ..

vehbisur

🌱Yeni Üye🌱
özel mesaj atarsanız sıze cok ıyı bır servıs tavsıye edebılırım k.g

ayber39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana da teknik servis lazım acil..yerimiz kırklarelide.

sercenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
b4r4n1071 kardeş ben elazığdayım kartı bana ulaştırma imkanın olursa derdine derman olabilirim ama site kuralları gereği iletişime geçemiyoruz ismimi google dan aratırsan bana ulaşırsın

nurdijital

🌱Yeni Üye🌱
infinitinin tüm serisine ful destek ve yedek parça ile kesin çözümle servis verilir kolaygelsin

Moderatör tarafında düzenlendi: