Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

insan anatomisi (desen ) çalışmalarım

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunlar plan aşama halleri onun için gözleri ve ayak parmakları net görünmüyor desenin planını çıkartmıştım :)

img0795lz1.jpg

img0792au5.jpg

Benzer konular

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgiler iyi hoşta bence çizginin üstünden gitmesen daha iyi olur çizgi kaliteni kaybetmezsin;) anotomide, oranlarda sakatlık var.. özellikle dikkatimi çeken ikinci desendeki boyun kalınlığı ve bacak... çalışmalarının devamını dilerim başarılar:peace1:

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizginin üzerinden gitmedim 4 sene önce yapılmış bi çalışma olduğu için öyle görünüyo belli yerlerde ayrıntıya başlamak için araştırma çizgilerini arttırdım bu sadece çalışmanın plan aşaması yani yapılan çalışmanın üzerinden çizgiyle gitmedim.eleştirin için teşekkürler ;)

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama bunlar canlı modelden çalışılmış ankara hacettepenin bir zamanlar modeliydi 11 yıllık model ;)

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizdikçe düzelir ben 6 yıldır çiziyorum :) ne kadar çok çizersen o kadar çok ilerlersin :) teşekkürler bu arada yorumlar için

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların güzel çizgi akışları çok iyi çizgilerdeki yumuşaklıklar çok hoşuma gitti
desen demek ton leke demek değiilldir desen demek çizginin araştırılmasıdır doğruyu bulmaktır planları anatomiyi iyi vermektir forumdaki arkadaşların çoğu piyasa işi yapmış biraz neyse çalışmaların güzel bu arada portre de ne kadar ayrıntya girmesende planları biraz daha vurgulayaydın daha ii olurdu selametle

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgideki, yumuşaklık ve çeşitlilik çok hoş ama anatomik hatalar çok. yeni çalışmalarını da görebilecek miyiz?

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu iki desen türkiyenin her yerinde sınavda geçecek derecede

eylem_3

🌱Yeni Üye🌱
bencede bunu .izebilen her türlü şekli oluşturabilcek kapasitededir... çizgin güzel ama ufak tefek anatomik bozukluklar var.. başarılar dilerim:D