Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnsert Fiyat Teklifi

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ebat: A4
Sayfa: 16
Renk: 4 renk
Adet: 65.000 (her ay yapılacak)
ödeme: Çek

İrtibat Tel: ********

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

ozan9292

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
******** adresinden bana ulaşabilirsiniz

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba bu konuda size yardımcı olmaya calışırız lütfen bizimle iletişime geciniz.

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba arkadaşlar lütfen kimse yalnış anlamasın burda yazacaklarımı.
teklit isteyen fir bizimle irtibata geçti ve fiyat teklifi sunduk bu raya kadar herşey gayet normal ama sonrası çok garip neden mi?
1. yapılan hesaplamada 12,000 tl kağıt,
2. 2.000 tl mücelit
3. 4,000 tl baskı
gibi fiyat cıkarken bazı firmalar
9,000 + kdv. fiyat vermişler ben şok oldum yabiz veya ben bu işi bilmiyorum yada adamlar ben işin içinden cıkamadım 5.00 tl ile 2.000 tl arasında fark oynasa tamam diyecem bişeylerden çalıyorlar veya stok var diyecem ama yok benim vermiş olduğumun fiyatın 12.000 tl düşüğünü vermişler bu nasıl iş biz işin içinden cıkamadık Buyrun sizileri dinliyorum bakalım nerde yanılmışım

XPPRO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar lütfen kimse yalnış anlamasın burda yazacaklarımı.
teklit isteyen fir bizimle irtibata geçti ve fiyat teklifi sunduk bu raya kadar herşey gayet normal ama sonrası çok garip neden mi?
1. yapılan hesaplamada 12,000 tl kağıt,
2. 2.000 tl mücelit
3. 4,000 tl baskı
gibi fiyat cıkarken bazı firmalar
9,000 + kdv. fiyat vermişler ben şok oldum yabiz veya ben bu işi bilmiyorum yada adamlar ben işin içinden cıkamadım 5.00 tl ile 2.000 tl arasında fark oynasa tamam diyecem bişeylerden çalıyorlar veya stok var diyecem ama yok benim vermiş olduğumun fiyatın 12.000 tl düşüğünü vermişler bu nasıl iş biz işin içinden cıkamadık Buyrun sizileri dinliyorum bakalım nerde yanılmışım

:) sizin verdiğiniz fiyatın toplamı 18.000 tl yanlış anlamıyorsam..
eğer bu totalden yanlış anlamamışsam aranızdaki fark 9.000 tl 12.000 değil.
bu düzeltme ile 3000 tl kurtardınız bile..
gelelim kağı fiyatına kağıt fiyatınız çok yüksek; bana kalırsa bunu da bi gözden geçirin. buradan da bı kac bın lira avantaj sağladınız. baskı fiyatınız ba biraz yüksek oradan da bir iki kurtarma operasyonu sağlarsınız.
mücellitin içinde de vardır irili ufaklı bişeyler velhasıl kafa kafaya geldiniz bin yukarı bin aşşağı dengesini de ilişkileriniz sağlarsa aslında gayet avantajlı bır durum çıkabilir ortaya:)
:wink:

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
:) sizin verdiğiniz fiyatın toplamı 18.000 tl yanlış anlamıyorsam..
eğer bu totalden yanlış anlamamışsam aranızdaki fark 9.000 tl 12.000 değil.
bu düzeltme ile 3000 tl kurtardınız bile..
gelelim kağı fiyatına kağıt fiyatınız çok yüksek; bana kalırsa bunu da bi gözden geçirin. buradan da bı kac bın lira avantaj sağladınız. baskı fiyatınız ba biraz yüksek oradan da bir iki kurtarma operasyonu sağlarsınız.
mücellitin içinde de vardır irili ufaklı bişeyler velhasıl kafa kafaya geldiniz bin yukarı bin aşşağı dengesini de ilişkileriniz sağlarsa aslında gayet avantajlı bır durum çıkabilir ortaya:)
:wink:

cvp için tşk. ederim 12,000 tl demişim ve bazı ödenekleri yazmadım kaba taslak olanları yazdım tamam hadi dediğiniz gibi olsun 18'den 15 düştük peki adamlar nasıl olurda 9 bin tl fiyat veriyorlar onu anlamış değilim ve soz konusu kağıt ise gayet normal fiyatı cin malıdeğil condat kuşe ve baskıya gelince 130.000 baskıyı hesapla 2 formak olarak kardeşim 5000 tl turuyor ve yeterince indirim yapılmış mücelit desen oda gayet iyi burda bir kaç liranın hesabı değil 12.000 tl hesabı var:)
saygılarımla neyse ben anlamadım inş. anlayan biri cıkar.

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba arkadaşlar hepinizden çok özür diliyorum ben yalnış hesaplamışım lütfen kusuruma bakmayın ben 16 değilde 32 sayfa olarak hesaplamışım ve hesabım doğru 32 sayfa olarak ama 16 sayfa için çok yüksek lütfen ilansahibi ve diğer konuyu okuyan ve değerlendiren tüm dostlardan çok özürdileriz....

kaanbora

🌱Yeni Üye🌱
9000 TL.+ KDV. fiyat vern arkadaş kimse boşuna yapmıyalım o arkadşlara bastıralım işlerimizi sadece kagıt fiyatı vermişler belkide ben yanılıyorum

mithatelmas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba
insötr maliyetiniz 14000 tl

60 gün vadeli çek ile

brkmatbaacilik

🌱Yeni Üye🌱

14.000 TL

Son düzenleme:

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam bu fiyatı nasıl cıkardınız çok merak ediyorum lütfen yalnış anlamayın belki ben yalnış hesaplamışım diyecem yoksa bilmediğim bir kağıt ve üretimmi çıktı.
hatalarımı görmek için merak ediyorum lütfen yalnış anlaşılmasın

:D bende merak ettim birazcık :rofl:

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ist dizayn arkadaşım sana katılıyorm bende fiyat net maliyet 22. bin TL kdv hariç çıktı o arkadaşlar piyasadan ya uzak kalmışlar yada burayı çin sanıyorlar :)

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Merhaba arkadaşlar ilginiz için ve anlayışınız için tşk. ederim.

14.000 TL
16 Sayfa 4 Rek 65,000 Adet Her ay için normal ama ödeme peşin olursa tabi veya çek sağlam ise malum piyasada çok saht çek var.

ist dizayn arkadaşım sana katılıyorm bende fiyat net maliyet 22. bin TL kdv hariç çıktı o arkadaşlar piyasadan ya uzak kalmışlar yada burayı çin sanıyorlar :)

Merhaba ben 32 sayfa olarak fiyat vermiştim ve 20 bin tl normal

:D bende merak ettim birazcık :rofl:

9000 tl veren matbaa ile tanışmak isterim vallah hatta kendi matbaamı kapatıp direk kendileriyle fason çalışmak istiyorum ve o zaman ajans olduğum için belki birazdaha düşerler diye düşünüyorum ajans payı diye Saygılarımla arkadaşlar kolay gelsin

asadas

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ist_dizaynı sıtandartları aşmadıgı için tebrik ediyorum. bu şekilde iş yapanlara tepki göstermesinide normal karşılıyorum çünkü bu insanlar iş yapacaz diye piyasayı bu fiyatlarla allak bullak ediyor ve bir çoğu işi yüzüne gözüne bulaştırıyor ve emin olun bu fiyatların sıkıntısını çalışan elemanlar ödüyor... varsa kralı çıksın ben bu işi duayeniysem alın size dip fiyat ve bu fiyatla kimse üzülmeyecek ....
11,000 + KDV. hadi bakalım kolay gelsin ....

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Konuya bi nihayet getirmek gerekirse:
arkadaşlar işi her 10 günder bir yaptırıyorum. matbaacılar lcv baskının ne demek olduğunu bilirler. onun için fazla uzatmanın anlamı yok. adet 65.000 önceden. artık 50.000 adet yaptırıyorum ve 80 gr lcv yaptırıyorum. fiyat ise 50.000 adet 6200+kdv.

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
lcv olduğunu söyleseniz başta kimse bu kadar fiyat vermezdi....