Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnsert için PINAR'ın Et Ürünleri Lazım

fotoyalniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bi İnsert çalışması için Pınar'ın et ürünleri lazım. Ellerinde olan varsa paylaşmalarını beklerim. Şimdiden teşekkürler. (salam, sucuk, sosis) Ben internette aradım ama yüksek çözünürlükte bulamadım.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
pınarın kendi görsellerini ancak pınarın reklam departmanıyla bağlantıya geçerek bulabilirsin.

fotoyalniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Belki Elimde Görsellerini kendinizi Çekmiş olan arkadaşlar olabilir diyerekten burada yazdım. Tavsiyen için teşekkürler peri

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hala Pinar gorsellerine ihtiyacin varsa ve ne icin kullanacagini soyleyebilirsen yardimci olurum

fotoyalniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabi hala ihtiyacım var. Bi marketin aylık çıkacak olan insert (katalogu) için istiyorum. moonlight yardımcı olabilirsen inan çok sevinirim.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
3 haftadır bir makine bulup çekemediniz mi görselleri?

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aylık dergi olacak HORUS yeni yeni ürünler için makine almaya değmez. :)
Umarım görselleri bulursunuz. İyi çalışmalar

Son düzenleme:

fotoyalniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben araştırdım pınarın kendi firması bunları size gönderiyor ama öncelikle bölge bayisiyle iletişime geçiyorlar.muhatapın ne kadar ciddi olup olmadığını filan araştırıyorlar.bu arada artık gerekte kalmadı imajlara.herkese teşekkür ederim ilgilendikleri için

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu işi yapan bir kişinin fotoğraf makinesi olmaması düşünülemez. Bence en kısa yoldan bir makine edinmeyi deneyiniz...

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Umarım yardımcı olabilmişimdir Fotoyalniz.

Daha önce de söylediğim gibi, istediğin Pınar ürününün ismini, gramajını ve nerede kullanacagini belirtirsen yollayabilirim.

fotoyalniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hazerd haklısın ama fotoğraf makinesiyle bu iş bitmiyor.ürün resimlerini çekebilmen için softbox ve bunun flaş aparatları filan lazım. yanlış mı düşünüyorum acaba?

Tabiki yardımcı oldunuz. ama katalogumu iyi kötü bitirdim ve marketin reklam sorumlusuna sundum projemi, adamlar diğer rakip marketlerin fiyatları çekeceğinden korktuklarını söyleyip yaptırmadılar.Erzincan küçük bir şehir tasarımın ne kadar iyi olursa olsun, insanlar at gözlüğü taktığı sürece hiçbir şey olmuyor.yine de teşekkür ederim, zahmet edip ilgilenmişsin. sizinde bir isteğiniz bir emriniz olursa elimden geleni yaparım. teşekkür ederim tekrar

cavusoglu06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm fotoyalniz mesajını çok geç gördüm keşke daha evvel görseydim sana bu konuda
tümüyle yardımcı olabilirdim ben 3 yıldır market insert tasarımı yapıyorum
istediğin görseller bende mevcut bu konuda yardıma ihtiyacın olursa bana yazabilirsin bu arada merak ettim yaptığın çalışmayı nasıl olmuş bana gönderebilirmisin.