Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnternet hizmetleri firması logosu

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İnternet hizmetleri veren bir Firmanın logosu
Firma Adı : Doluyuz Netwrosk İnternet hizmetleri

Doluyuz 'un ilk + harfi kullanılarak (DOLU) ,Firma Somutlaştırıldı.

doluyuznn2.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ilk etapta bakınca bakınca değişik birşey yakaladığını düşünüyorum. ancak tam olarak ne ifade etmek istediğin konusunda yardımcı olur musun bana? o zaman gerçek bir yorum yapabileceğim.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
efoja açıkçası açıklama yapmaya çekindim :) açıklama yapınca bir logoda bukadar çok anlam olmaz deniyor, halbuki amaç logoya bakan ve eleştiri yapmak isteyen arkadaşlarımıza bir ön bilgi vermek...Açıklama yapmayınca eleştiride alamıyoruz :) Bakınız şekil A

Fİrma İnternet hizmetleri veriyor ve bu işin büyük bir kısmını İnternet üzerinden yani sanal dünyadan yapıyor...Firmayı sembolize edecek şeyin bir insanı andırması ve böylelikle sanaldan kaynaklanan güvensizliği aşmayı planlamıştım.Gördüğün üzere yarım dairelerde hizmeti simgeliyor. Tşkler

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ben logo göremiyorm.logo oldunu söylüyosn ama okunacak hiç bşy göremiyorm ambleme kaçmış sanki.

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağdaki yarım daireler solda da olsa ip atlayan adam var orda derdim ...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
Hal, hareket ve tavır somut davranışlar! Bilmiyorsanız söyliyeyim , gözle görünür şeyler vs vs, ne gördünüzki neyi uygun görüyorsunuz yada buna karar vermek ne haddinize!,.Harfleri okuyarak hal hareket ve tavırlardan bahsetmek nekadar mantıklı? Dilediğiniz kadar saldırabilirsiniz, buyrun kalem sizde...Tartışmaya değecek insanlarla tartışılır!.Artık yazmazsanız sevinirim erdemirs.

haddimize değilse niye koyuyosn çalışmanı okudum diğer çalışmandaki yorumları şaka gibisin gerçekte gülüyorm sen ve senin gibilere,kendinizi kusursuz falanmı sanıyosnz acaba.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
lola1903 söylemlerim size diildi, yanlış anlaşılma oldu.
Sizli Bizli konuşurken sadece saygı çerçevesinde kalmaya çalışıyordum , herkese yapılan bi sitem değildi...kolay gelsin

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
yansımayı kaldırsan karışıklık katmış sanki, emegine sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Gösterdiğin ilgi ve yaptığın yorum için teşekkürler tugi...:) Çalışma kullanımda olduğu için değişiklik yapamıyacam ...Yinede saol.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
arkadaşım burda yapışacak yorumları kaldıramıyosanız ürününüzü sanatınızı kendiniz yapın sizin bilğinizle. burda yapılan herşey bişeyleri öğrenmek için biişeyleri yoruna kaya bilmek için.

bu çalışmada folklorik bir hava görüyorum. yerine uygun olmamış biraz daha resimlemeden kurtul derim. sade ve öz olmalı çarpıcı gelecege karşılık vermeli.

iyi çalışmalar.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Öcelikle ilgi gösterip yorum yaptığınız için teşekkürler...

İkincil olarak; Yorum kaldıramıyorum diye bir durum yok!...
Yazılan yorumları dikkatli okursanız ben ve lola1903 arkadaşımın arasında ufak bir yanlış anlaşılma olduğunu anlarsınız...
Konuya sonradan dahil olacaksanız yorumları dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum...
Folklorik hava ayak duruşundan kaynaklanıyor sanırım,şiimdi gördüm...
Uyarı için Tekrar teşekkürler ve iyi çalışmalar.

interhalil_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım biraz fazla gerçek üzeri oluş yani explorer simgesinin yanına iki tane wirelles çizgisi koyup biyerden çevirsen bile bişey ifade eder önemli olan logodan senin çıkarttığın anlam değil karşı tarafın ilk bakışta anladığı değilmidir. Ama sennki logo sınıfını birıazcık aşmış gibi

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum için teşekkürler...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
elıne saglık yosa.. tıpografık karakterlerı kullanarak guzel bır calısma cıkarmıssın..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İgin için teşekkürler arkadaşım.

xmaras

🌱Yeni Üye🌱
çalışma illüsrasyon anlamıda değerlendirebilir, logo yada amblem değil, hoş çalışma olmuş elinde sağlık düşüncende güzel fontu insan şeklinde suınman ama logo olarak düşünülmez diye düşündüm, sen ne dersin bilmem arkadaşım.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma illüsrasyon anlamıda değerlendirebilir, logo yada amblem değil, hoş çalışma olmuş elinde sağlık düşüncende güzel fontu insan şeklinde suınman ama logo olarak düşünülmez diye düşündüm, sen ne dersin bilmem arkadaşım.

İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler borçlandım derim :)

muratiff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo nerde, ben halay çeken bişi görüyorum.