Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İsmail Eldek Deneme amaçlı bir çalışma.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Kendi adım soyadım..Siteye genel olarak giriyorum kendimi denemek için yaptım.
Öncelikle söylüyorum grafiker değilim.Eğlence amaçlı yapılmıştır.

555minimalismkopya.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık
yalnız logonuz büyüyüp orta kısımda yer alsa isminiz de küçülüp logonun altın da yer alsa bütünlük nasıl olur acaba diye de düşünmüyor değilim ama isminiz küçülünce ince yazdığınız kelime okunma konusunda sıkıntı yaşatabilir
emeğinize sağlık

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafiker olmasanda ışık var :) güzel çalışma, devamında web sitenide tasarlarsın artık :)

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık
yalnız logonuz büyüyüp orta kısımda yer alsa isminiz de küçülüp logonun altın da yer alsa bütünlük nasıl olur acaba diye de düşünmüyor değilim ama isminiz küçülünce ince yazdığınız kelime okunma konusunda sıkıntı yaşatabilir
emeğinize sağlık

Yorum ve öneri için çok teşekkürler :)

Son düzenleme:

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede hoş bir çalışma olmuş.Başarılar.

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com
Bende çok beğendim eline sağlık. Ama logonun biraz daha büyütülmesi fikrine katılıyorum. Umarım bu çalışma sizin adınıza profesyonel çalışmalar için atılmış küçük ama güçlü bir adım olur.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende çok beğendim eline sağlık. Ama logonun biraz daha büyütülmesi fikrine katılıyorum. Umarım bu çalışma sizin adınıza profesyonel çalışmalar için atılmış küçük ama güçlü bir adım olur.

Çok teşekkürler. :)

oguzaybar

🌱Yeni Üye🌱
İsminin fontu modern bir font, logo içindeki fontun ise el yazısı. Diğer bir konu da "ismail" yazısını ince soyadını kalın yazmışsın. Bu tarz kullanımlarda aradaki boşluğu silsen de olur. Daha hoş durur. İyi çalışmalar.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
İsminin fontu modern bir font, logo içindeki fontun ise el yazısı. Diğer bir konu da "ismail" yazısını ince soyadını kalın yazmışsın. Bu tarz kullanımlarda aradaki boşluğu silsen de olur. Daha hoş durur. İyi çalışmalar.

Önerilerin için çok teşekkürler.

fade

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker değilim diye belirtmişsiniz. O zaman bende derim ki; değme grafikerlere taş çıkarmışsınız. Eğlence için yapmış olduğunuz bu çalışma üzerinde eleştiriye girmeden küçük bir öneride bulunmak istiyorum. Bold ve light fontların bir arada kullanıldığı 'logotype'larda karakterlerin arasında boşluk bırakmamak daha şık bir logotype elde edilmesini sağlar. Yani özetle ismail eldek bitişik olmalı, böyle düşünen arkadaşlara katılıyorum.

Son düzenleme:

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Grafiker değilim diye belirtmişsiniz. O zaman bende derim ki; değme grafikerlere taş çıkarmışsınız. Eğlence için yapmış olduğunuz bu çalışma üzerinde eleştiriye girmeden küçük bir öneride bulunmak istiyorum. Bold ve light fontların bir arada kullanıldığı 'logotype'larda karakterlerin arasında boşluk bırakmamak daha şık bir logotype elde edilmesini sağlar. Yani özetle ismail eldek bitişik olmalı, böyle düşünen arkadaşlara katılıyorum.

Yorum ve öneriler için çok teşekkür ederim :)

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bir çalışma, renk seçimi iyi. font üzerinde oynarsan, yani biraz tipografi yapılırsa daha güzel olur ve başta bulunan ie ye gerek kalmaz.

slow1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.slowgraphicdesign.blogspot.com
Eline sağlık kardeşim.. zaten yaptığın bişey seni eğlendirmeli zevk almalısın , hangi iş olursa olsun severek yapmalısın.. Sende zaten severek eğlenerek yapmışsın.. Daha güzel işler seni bekliyor, ışık var.. tebrikler.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Eline sağlık kardeşim.. zaten yaptığın bişey seni eğlendirmeli zevk almalısın , hangi iş olursa olsun severek yapmalısın.. Sende zaten severek eğlenerek yapmışsın.. Daha güzel işler seni bekliyor, ışık var.. tebrikler.

Güzel yorumun için ve ilginden dolayı çok teşekkür ederim.