Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul/Anadolu yakasına geçebileceğim iş arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul/Avrupada oturuyorum lakin karşıyı sevdiğim için iş arıyorum.

Kullandığım programlar: Photoshop, İndesign, İllustration, Freehand, Quark 4 ila 7 arası.

Sektörde yaklaşık olarak 3 seneden beri çalışıyorum ve çalıştığım şirketler.

Maya iletişim: T3, Trendsetter, Ceptest, Goldaş, Luxury, Teknosa

Türkmedya: Alem

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız lütfen PM yolu ile bana ulaşın.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

crea2008

🌱Yeni Üye🌱
atasehir'de bulunan reklam ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara hakim çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen tasarımcı veya yardımcı grafiker aramaktayız.

ramazanince

🌱Yeni Üye🌱
bizimle çalışmayı düşünürsen görüşelim .İş yerimiz ümraniyede

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güncel= 10 ocak 2011

İstanbul/Avrupada oturuyorum Tam zamanlı veya yarı zamanlı fark etmez. Anadolu yada Avrupa fark etmez.

Kullandığım programlar: Photoshop, Cinema 4D (temel), After Effect (temel), Pixelmator, İndesign, İllustration, Freehand, Quark 4 ila 7 arası.

Sektörde sayfa tasarımcı olarak başladığım iş hayatımda sanat yönetmeni olarakta devam ettim ve yaklaşık olarak 5 yıla yakındır çalışıyorum, çalıştığım şirketler;

Maya iletişim - T3 Dergi, Trendsetter Dergi, Ceptest Dergi, Goldaş Dergi, Luxury Dergi, NBA Dergi ve Teknosa Ürün tanıtım katalogları.

Türkmedya - Alem Dergi

Bordo Çözümevi - Ajans işleri

ABY Yayıncılık - Yeni Dünya dergi

Yiğit Dergi Yayıncılık - Tr Tuning

Beyoğlu Belediyesi - 2010 Faaliyet raporu ( Sözleşmeli olarak)

Ayrıca 2007 yılında Amerika'nın Newyork eyaletinde düzenlenen Apexart Bienal'inde yapmış olduğum çalışmalardan biri sergiye seçildi.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız lütfen PM yolu ile yada ismail.kaleci@gmail.com adresinde de bana ulaşabilirsiniz.

yenidunyalar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz. yenidunyalar@hotmail.com

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...