Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul/ Avrupa Yakası( Sarıyer/Beşiktaş/Şişli/Taksim) Grafiker - Türkiye Geneli

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Avrupa Yakası Bayan Grafik Tasarımcı iş arıyor...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Microsoft Office
Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım, şu anda bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenildiği taktirde çalışmalarımdan bazılarını gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
İstanbul Avrupa Yakası SARIYER Bölgesi'nde ikamet etmekteyim. Marmara Üniversitesi Öğretmenlik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım, şu anda bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım.

Avrupa Birliği Orta Kademe Yöneticilik, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayar Destekli Reklamcılık ve Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programları sertifikalarım bulunmaktadır.

Orta üstü seviyede ingilizce bilgim var, konuşma konusunda daha iyiyim.Aynı zamanda office programlarını ve grafik programlarını iyi seviyede aktif olarak kullanabiliyorum.Bildiğim programlar;

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

İstenildiği taktirde çalışmalarımdan bazılarını gönderebilirim.

E-posta: shqiptareist@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

volkanckr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba.İlanınız güncelse cv gönderirmisiniz yerimiz mecidiyeköyde ve acil bir grafiker arkadaş aramaktayız. rkmreklam@gmail.com 0532 227 27 70 Volkan Çakır

GRFR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba şişlideki matbaa ve fotokopi üzerine hizmet veren iş yerimize grafiker arıyoruz. tekin@dijitalpoint.com a cv nizi yollayabilirmisiniz. 0535 256 13 30

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teklifiniz icin teşekkur ederim, iş arayışı surecim devam etmektedir...

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım günceldir, iş arayışı sürecim devam etmektedir...

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Avrupa Yakası SARIYER Bölgesi'nde ikamet etmekteyim. Marmara Üniversitesi Öğretmenlik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum.2 yıl tasarım ve teknik resim üzerine eğitimcilik ve bir tasarım firmasında Grafik Sorumlusu olarak görev yaptım, şu anda bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım.

Avrupa Birliği Orta Kademe Yöneticilik, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayar Destekli Reklamcılık ve Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programları sertifikalarım bulunmaktadır.

Orta üstü seviyede ingilizce bilgim var, konuşma konusunda daha iyiyim.Aynı zamanda office programlarını ve grafik programlarını iyi seviyede aktif olarak kullanabiliyorum.Bildiğim programlar;

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

E-posta: shqiptareist@hotmail.com

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım günceldir; iş arayışı sürecim devam etmektedir...

volkanckr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba.İlanınız güncelse cv gönderirmisiniz yerimiz mecidiyeköyde ve acil bir grafiker arkadaş aramaktayız. 0532 227 27 70 Volkan Çakır

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

E-mail: Shqiptareist@hotmail.com

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım günceldir iş arayışı sürecim devam etmektedir...

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım güncelliğini sürdürmektedir...

hlmbhr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,

Adobe Photoshop- İyi
Adobe Illustrator- İyi
Macromedia Freehand- İyi
Quark Xpress- İyi
Adobe Indesign- İyi
Microsoft Frontpage- İyi
Corel Draw -Orta
Adobe Dreamweaver- Orta
Adobe Flash- Orta

E-mail: shqiptareist@hotmail.com