Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Istanbul Dans Festivali - Afiş

rasimisen

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bunu ben pek begenmedim ama sizlerinde fikirlerini almak isterim yada bu konu üzerine nasıl bir afiş yapmalıyım sizce fikirlerinizi bekliyorum..

afis1.jpg

ѕωєєтιѕн

🌱Yeni Üye🌱
Yazı karakterini ve rengini değiştirin ßence. genelde hep aynı renk ve tonlarını kullanmışsınız. Biraz daha canlı renkler olsa daha hoş olurdu.

rasimisen

🌱Yeni Üye🌱
Öyle yapmıştım ilk basta ama renk tonuna göre cok fazla sırıttı canlı yazı ve yazı içinde tasarımı değiştirmedim :eek:

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her 2 çalışmadada türkçe karakter sorunu var ama yınede bence 1.cisi 2.ncisine gore daha gusel.kolay gelsin :)

rasimisen

🌱Yeni Üye🌱
Türkçe karakter sorunu sadece ulke yazısında sanırım onuda bugun halederim ama istanbul dans festivali oldugu için 1.sı biraz sade gibime geliyor

bloke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güsel olmus mu sence ?(eekwermen nsuper o ayrı mevzu ama biraaz estetik wer yaa cunku dans duyorsun renkler gos olmamıs bagırmıs boleee:(:)

melodi

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalar çok başrılı elinize sağlık ben yeni üye oldum umarım verimli olur benim ve arkadaşlar için

ahmee4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmee4.com
ilk afişte yazı karakterleri daha uyumlu olursa gayet hoş olur. ama bişey sormak istiyorum ilk afişteki bayan fotoğrafını etrafındaki çizgileri senmi çizdin yoksa onlarda hazırmıydı ?
eğer sen çizdiysen yazı karakterlerini değiştir gerisine dokunma çünkü çok güzel yapmışsın.
yok sen çizmediysen sil herşeyi baştan yap bence :)
ikinci afiş ilk afişe oranla hiç hoş olmamış ama biraz daha düzenlenirse güzel şeyler çıkabilir

art_design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DOST ACI SÖYLER !
bibirinden kopuk tüm imgeler... bütünlük oluşturmuyor... renk seçiciliği amatörce... tipografi sı0ır...

warwin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1.sinde istanbul dans festivali yazısı koyu olmuş.Renkli dance yazan yazı stili uymamış.Onun dışında güzel.2.sinde ise resimler arasında kopukluk var.

rasimisen

🌱Yeni Üye🌱
eleştirileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu eleştiriler sayesinde daha estedik daha canlı ve daha uyumlu bir çalışma yapabilirim zaten fikir almakdaki amaçta bu

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ilk afişte yazı karakterleri daha uyumlu olursa gayet hoş olur. ama bişey sormak istiyorum ilk afişteki bayan fotoğrafını etrafındaki çizgileri senmi çizdin yoksa onlarda hazırmıydı ?
eğer sen çizdiysen yazı karakterlerini değiştir gerisine dokunma çünkü çok güzel yapmışsın.
yok sen çizmediysen sil herşeyi baştan yap bence :)
ikinci afiş ilk afişe oranla hiç hoş olmamış ama biraz daha düzenlenirse güzel şeyler çıkabilir

aynen katılıyorum 1, çalışmayı begendim bende yazıları duzeltirsen çok hoş bi iş cıkıcak

pehlivan

🌱Yeni Üye🌱
İkinci çalışmanda kullandığın fotoğraflar afiş tasarımı için uygun değil sanırım, daha profesyonel çekilmiş fotoğraflar kullanmalısın. İki çalışmada da font sorunu var.