Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul Kukla Festivali çalışması.

graphiquer34

🌱Yeni Üye🌱

* istanbul kukla festivali çalışmalarım

* resimdeki kişi kendim

* açıkcası tam kafamdaki düşünceyi yansıtamadım bu da yeni olmamdan dolayı olabilir :sleepy:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

yorumlarınızı bekliyorum..

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
ipleri bence ucunu açık değilde koluna bağlıymış gibi yapsan.Senin yaptığında kolun içinden çıkıyor ve pek iyi duymuyor...Aşağıda yaptığında ise iplerin rengi okadar açık ki belli bile olmuyor eğer yerdeymiş gibi duracaksan arkanı bulanıklaştır yada karartmanı tavsiye ederim. Yazında ise şekli yazış biçimin güzel ama çok küçük yukardakinde hiç okunmuyor bile...Tabiki yinede...
Ellerine ve emeğine sağlık...

graphiquer34

🌱Yeni Üye🌱
ipleri bence ucunu açık değilde koluna bağlıymış gibi yapsan.Senin yaptığında kolun içinden çıkıyor ve pek iyi duymuyor...Aşağıda yaptığında ise iplerin rengi okadar açık ki belli bile olmuyor eğer yerdeymiş gibi duracaksan arkanı bulanıklaştır yada karartmanı tavsiye ederim. Yazında ise şekli yazış biçimin güzel ama çok küçük yukardakinde hiç okunmuyor bile...Tabiki yinede...
Ellerine ve emeğine sağlık...

teşekür ederim. tavsiyeler içinde saol

burakbaysal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
ılk resımde golge eklemelısın yere cunkı golge resımın herseyıdır ve ıplerın vucuduna degdıgı yerlerde ıp koluna dolanması lazım tabı bence yada bı sekılde ıcınden gecıp alttan dugumu gozukmesı vs vs ama cok guzeller bı tavsıyemde resım bıttıkten sonra komple renk ayarlarında ufak tefek degısıklıkler yapman bırbırı ustune konana resımlerımlerde butunluk saglar ;)

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
düşünce çok güzel ama uygulamadaki eksik ve hataların üzerinden bir daha geçmen gerek,
afişlerde yazıların çok sönük ve bir o kadar pasif kalmış düzeltilmeli, caddeye indirdiğin kuklanın sağ elinde renk kaybı rahatsız edici, ipler sadece inmiş ama bir bağ yada bağlantı olmalı, afiş başlığıyla ön plana çıkar ama burada nedense kaybolmuş....

gelişime açık eksikleri giderilirse olacak...

graphiquer34

🌱Yeni Üye🌱
ılk resımde golge eklemelısın yere cunkı golge resımın herseyıdır ve ıplerın vucuduna degdıgı yerlerde ıp koluna dolanması lazım tabı bence yada bı sekılde ıcınden gecıp alttan dugumu gozukmesı vs vs ama cok guzeller bı tavsıyemde resım bıttıkten sonra komple renk ayarlarında ufak tefek degısıklıkler yapman bırbırı ustune konana resımlerımlerde butunluk saglar ;)

tavsiyelerin için tşkederimm

graphiquer34

🌱Yeni Üye🌱
düşünce çok güzel ama uygulamadaki eksik ve hataların üzerinden bir daha geçmen gerek,
afişlerde yazıların çok sönük ve bir o kadar pasif kalmış düzeltilmeli, caddeye indirdiğin kuklanın sağ elinde renk kaybı rahatsız edici, ipler sadece inmiş ama bir bağ yada bağlantı olmalı, afiş başlığıyla ön plana çıkar ama burada nedense kaybolmuş....

gelişime açık eksikleri giderilirse olacak...

teşrkür ederim. yanlışlar var elbet bunu kendim yaparken fark etmiyorum belki ama yorumları okuyunca anlıyorum nerelerde hata yaptığımı

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş ellerine sağlık iplerin tutuğu noktaları sarması olayını halledersen daha iyi olur

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Birinci çalışman oldukca hoş. Diğerlerinin dediği gibi iplarin bağlanması problemi var.
İkinci çalışmada arkaplandaki insanların iplerinin uzatarak yapmışsın biraz dikkat çekiyor.
İyi çalışmalar kolay gelsin.