Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Istanbul medıcıne hospıtal logo varmı?

vmprllkitty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Istanbul medıcıne hospıtal logo varmı acaba vectorel olarak bulamıyorum bilen varmı rengine bakmam lazım birde vectorel olarak kullanan varmı çok acilde

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Kendi sitesindeki logosu çok ufak
Biraz büyük logo bulabilirseniz yeniden çizebilirim

vmprllkitty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
par_medicine.gif

sadece bu var mincik ya:(

vmprllkitty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hosptalbd6.jpg

bendeki taramı bu:(

kaç renk sence bu logo 2 renkte haledebilirmizi

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo 4 renkte çizgiler net değil.
Çok net olmasını önemli değilde belirgin olsaydı biraz daha keşke.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Logo 4 renkte çizgiler net değil.
Çok net olmasını önemli değilde belirgin olsaydı biraz daha keşke.

bravo ya nasıl 4 renk görüyorsun orada ilginç lütfen yanlış bilgi vermeyin kırmızıyla beraber 2 renk arkadaşın yolldağı logo lacivert ve kırmızı nasıl 4 renk arkdaşım

vmprllkitty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskıda laciverti basarlar orasıda gri gibi duruor 2 renk pantone ile halledebilirm de vectorel bulamıorum

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ya arkadaşım reflex blue ve bayrak kırmızı de sen ustaya o basar o gri dediğin yerlerde %10-15 arası tramını ver lacinin olsun bitsin neden bu kadar savaştınız anlamadım çok basit bi logo yavaş yavaş çizebilirsin neyin vektörelini arıyorsunuz ki

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
bravo ya nasıl 4 renk görüyorsun orada ilginç lütfen yanlış bilgi vermeyin kırmızıyla beraber 2 renk arkadaşın yolldağı logo lacivert ve kırmızı nasıl 4 renk arkdaşım
Baskıya gönderirken CMYK yapıyorsun bu logoyu CMYK yaptığınız zaman 4 kanalda da tramlar var.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Baskıya gönderirken CMYK yapıyorsun bu logoyu CMYK yaptığınız zaman 4 kanalda da tramlar var.

bak kardeş önce doğrusundan emin olun sonra buraya yazın birşey bildiğiniz yok vakit ayırıp yardımcı oluyoruz üstüne ukalalık yapıyorsun hangi cmyk ya komik olma kardeş matbaacılık sadece cmyk dediğimiz trigromi baskıdan ibaret değildir ekstra renklerde vardır baskıda nasıl böyle ahkam kesebiliyorsunuz anlamıyorum?

Arkadaşa Katılıyorum..:cool:

sende devam et katılmaya arkadaşına... sakın bizlerin bilgi birikiminden faydalanma...bizler zaten boş konuşuyoruz burada

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
bak kardeş önce doğrusundan emin olun sonra buraya yazın birşey bildiğiniz yok vakit ayırıp yardımcı oluyoruz üstüne ukalalık yapıyorsun hangi cmyk ya komik olma kardeş matbaacılık sadece cmyk dediğimiz trigromi baskıdan ibaret değildir ekstra renklerde vardır baskıda nasıl böyle ahkam kesebiliyorsunuz anlamıyorum?

sende devam et katılmaya arkadaşına... sakın bizlerin bilgi birikiminden faydalanma...bizler zaten boş konuşuyoruz burada

Arkadaşım bizim matbaamızda işler böyle yürüyor.
Extra renkler yok demiyorum. Lakin extra renkleri gidip yerinde incelemen gerekiyor. Her usta her müşteriyle görüşüyor mu sanki. %100 Cyan basarsın ne çıkacağını anlayamazsın.

iki renk biri lacivert biri siyah iki renk yolladım geçen başka bir matbaaya
Araba üzeri reklam için çıkan rengi ben tanıyamadım.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Dün çok yoğundu burası ayrıca eski sistemi (Mac 9,2) açmam gerekti onda da bu siteyi açamadım.
Sabah gelir gelmez çizdim.. Elimde net bir örnek olmadığından çıkarabildiğimi çıkardım.

===>>> RapidShare: İstanbul Medicine Hospital PS EPS

Ayrıca Cyan ve Magenta (iki renk) tramları içeriyor bakalım matbaa kaç renk alıcak. Ayrıca yazısını nasıl yapıcak merak ediyorum