Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Istanbul/Mercan Blue Jean Aksesuar Tasarımcısı..

fero

🌱Yeni Üye🌱
Firmamız içerisine blue jean aksesuarları tasarımı yapabilecek yeri geldiginde hazır çizim yapabilecek Corel Draw (PC) agırlıklı ve ek program kullanabilen; Bayan ise evlilik sonrası işi bırakmayı düşünen Erkek ise askerlik nedeniyle kısa süreli çalışacak kişiler istenmemektedir.. Uzun süreli çalışabilecek işini seven ve kendini işinde geliştirebilecek kişiler aranmaktadır...

Mevki: Istanbul / Mercan

:iloveyou:

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

* Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
* Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
* Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
* Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

hasansubasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aksesuar derken biraz aydınlatırmısın benim anladığım kadarıylan jeans aksesuarları arka cep etiketleri deri etiket yakma etiket jakron etiket sallantı kartları fermuar elçikleri çakma ****l düğmeler rivetler nakışlar emprime boya baskı işleri serigraf baskı dokuma etiket vs. vs. bu gibi işler hakkindamı tasarımcı arıyorsunuz

fero

🌱Yeni Üye🌱
aksesuar derken biraz aydınlatırmısın benim anladığım kadarıylan jeans aksesuarları arka cep etiketleri deri etiket yakma etiket jakron etiket sallantı kartları fermuar elçikleri çakma ****l düğmeler rivetler nakışlar emprime boya baskı işleri serigraf baskı dokuma etiket vs. vs. bu gibi işler hakkindamı tasarımcı arıyorsunuz

Saydıklarının %75 desem tam olur sanırım sallantı etiketi, kemer etiketi, yakma jagron deri sergrafi dedigin tabirlerde kemer etiketi çerçevesinde aslında ama çoğu kişi kemer etiketi topluluguna jagron diyor halbuki jagron bir hammadde ismi :) herneyse kısacası bir kot pantolonun dügme harici ve pantolon kesimi harici tüm extra aksesuarları kendi imalatımızda ve tabiki kendi tasarımlarımızla devamlı yenilikler ve sezonluk dizaynlar ile bütünleştiriyoruz aradıgımız kişide yenilikleri piyasadan bulma düşüncesiyle degil piyasaya yenilik katma düşüncesiyle tasarım yapan biri olsun istiyoruz tabi gece gündüz yogun tasarımlar degil kimi zaman hazır işler geliyor kimi zaman hiç iş olmuyor sezon başlangıçlarında yogunluktan nefes alınmıyor yani yogun bir iş temposu ama sevilerek yapıldıgında tabikide en zevkli meslek haline geliyor :)

esma hanım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gebsede oturmaktayım iyi tecrübem var.bilgilerinize

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlanınız halen geçerlimi bilmiyorum ama...Özellikle denim ağırlıklı mişterilere hizmet veren aksesuar ve bizzat denim firmalarının bünyesinde grafikerlik yapıyorum.Sallantı kart tasarımları,deri kemer ,jakron,serigraf baskı, laser ve nakış kombineli çalışmalar,klişe çizimleri metal ve ahşap bıçak ,dokuma ve baskı etiket tasarımları ve bu çalışmaların numune bazında takibini yapıp müşteri ok'i almak yaptığım işler arasındadır.

inanimate

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar

MERHABALAR

Sayın personel müdürü:

Grafik ve tasarım alanlarında şirketinizdeki grafikerlik pozisyonunda tam zamanlı veya freelance bir eleman
ihtiyacınız olduğunda bana dönerseniz çok sevinirim.
Ben web tasarımı,desinatörlük,lazer cut ,grafikerlik alanlarında 8 yıllık deneyime sahibim
içerisindeki çalışma alanlarım vectorel,illüstrasyon,tasarım ve grafik alanlarıdır.

son 6 yıldır tekstil piyasasına çalışmaktayım crystal, octagon.metal.hologram.aplike vs. gibi aksesuarların hem tasarımını hemde lasercut işlemlerini yapmaktayım.

Deneyim, bilgi ve becerilerimin bu role değer katacağına inanıyorum.

corel draw11/12/x3/x4
xara
adobe
vs. kullanmaktayım

güzel sanatlar mezunuyum,

askerliğimi yaptım.

Ingilizcem iyi derecededir

evliyim.

28/08/1979 ist doğumluyum.

işyerimdeki pc ve laser bakım onarımlarımıda kendim yapmaktayım

İlginiz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Pozisyonun gerekliliklerini ve benim bu
pozisyonun gerekliliklerine uygunluğumu görüşmek üzere sizden haber bekliyorum.

Saygılarımla,